Zvládání stresu a změn, Sebeřízení a Timemanagement

Vzhledem k aktuální situaci plné změn bychom vás rádi podpořili. Společně s Nadačním fondem UP jsme pro vás naplánovali online rozvojovou aktivitu v aktuálně potřebných tématech: Zvládání stresu a změn, Sebeřízení, Timemanagement. Webinář povede formou skupinového koučování Dita Palaščáková.

Webinář je samozřejmě zdarma, je primárně určen studentům podpořeným Nadačním fondem UP, ale přihlásit se mohou i další studenti Univerzity Palackého.

Přihlásit se můžete zde : https://bit.ly/NF_UP_Zvládání_změn
Při přihlášení prosím uveďte Vaše jméno, email a telefonní číslo.

Těsně před konáním webináře vám zašleme na váš email link online meetingu na platformě Zoom. Ověřte si, prosím, funkčnost vašeho mikrofonu, reproduktorů a kamery předem.

Přejeme vám silnou imunitu! (Hlavně vůči strachu) Opatrujte se!

Pokud máte otázky obraťte se na koordinátorku Katrin Stark tel: 739 302 169, e: katrin.stark@upol.cz. Byl již webinář obsazen a máte o něj zájem? Napište nám o tom.

Datum: 2. 4. 2020

Webinář