Skip to main content

DigiUP


Kurz zaměřený na digitální marketing

Ponořte se s kariérkem do světa digitálního marketingu.

DigiUP je tu znova. A ještě lepší než dřív.

Naše Kariérní centrum UP jej opět napěchovalo zajímavými informacemi ze světa, který nás dnes obklopuje na každém kroku. Jednotlivé přednášky či workshopy vedou specialisté z praxe.

Cyklus určený pro všechny, které zajímá digitální marketing a technologie s ním související, přibližuje základy této progresivní marketingové oblasti. Přijít můžete jen na vámi vybrané jednotlivé přednášky, ale můžete absolvovat i celý přednáškový blok. Jednotlivé přednášky jsou totiž pomyslně provázány tak, aby vám na konci vytvořily poměrně ucelený obraz o aktuálním dění v praxi „digitálu“.  Akce je koncipovaná tak, aby se více ze světa „digitálu“ dozvěděli i úplní začátečníci, ale také zkušenější zájemci.

Ucelený cyklus osmi prakticky zaměřených přednášek vám umožní i skutečně tvořit! Pokud si s sebou totiž budete brát svůj notebook, můžete si řadu praktických rad vyzkoušet rovnou během přednášky!

A to ještě není všechno! Když budete chodit pravidelně, a absolvujete většinu přednášek cyklu DigiUP, dostanete od nás potvrzení o jeho absolvování.

Nenechte si ujít tyto akce.

V pondělí 20.11. pro vás chystáme ve spolupráci s Kamilem Kopeckým jedinečnou přednášku na téma Umělá inteligence, trendy a vliv na sociálních sítích. Tentokrát se potkáme v aule Pedagogické fakulty, na Žižkově náměstí.

Závěr letošního cyklu přednášek ze světa digitálního marketingu bude v novém formátu! Chyby nás posunuly dál aneb „fuckupy“ v digitálu.

Přijďte a dozvíte se, že většinu úspěšných lidí v digitálním marketingu také provázely chyby a omyly či nečekané zvraty. Dozvíte se, jak vás pochybení či nepříliš šťastné shody okolností, které změní vaše plány, mohou posunout. 28.11. od 17 hodin v Laudonově sálu na Pevnosti poznání. 

Kalendář nadcházejících kurzů