Záleží nám na vašem rozvoji a budoucím pracovním uplatnění

Poskytujeme poradenství a podporu v oblasti kariéry studentům Univerzity Palackého.

Připravujeme vzdělávací a rozvojové akce, které vás budou bavit, připraví na přechod do praxe a vybaví vás kompetencemi, které se vám po skončení studií budou hodit.

Organizujeme semináře, workshopy, přednášky a další aktivity v průběhu celého roku. Pomůžeme vám najít si brigádu, stáž nebo si třeba vyzkoušet na vlastní kůži pohovor na nečisto.

Podpoříme vás při přípravě životopisů, motivačních dopisů a osobního portfolia. Pomůžeme vám zorientovat se v tom, kam chcete směřovat.

Řekneme vám i o další poradenských pracovištích, která fungují na jednotlivých fakultách univerzity. Najdete v nich odborníky na psychologii, právo, kariéru, zdravý životní styl, specifické potřeby i duchovní oblast.

Jsme tu, abychom vám pomohli najít odpovědi na otázky.

Jako registrovaný uživatel se na portálu můžete přihlásit na workshopy a další akce, sledovat nabídky zaměstnavatelů na stáže, práci i brigády, získat informace o kariérním poradenství, sledovat záznamy z akcí, které u nás již proběhly a mnohem více.

Naše služby jsou pro studenty Univerzity Palackého zdarma.

 

REGISTRACE ZEPTEJTE SE

 

Cílem aktivit Kariérního centra je podpora:

  • rozvoje klíčových dovedností studentů
  • vytváření kontaktů studentů se zaměstnavateli
  • přechodu absolventů univerzity do praxe

Kariérní centrum nabízí tyto služby:

  • individuální konzultace v oblasti  rozvoje kariéry
  • kariérní poradenství a koučink
  • rozvojové kurzy, přednášky, tréninky a workshopy
  • setkávání se zaměstnavateli

Zaměstnavatele propojujeme se studenty prostřednictvím osobních setkání, cílené inzerce pracovních nabídek a dalších příležitostí,  mnohdy zajišťujeme i předvýběr uchazečů.

Kariérní centrum
Univerzity Palackého v Olomouci

 kariernicentrum@upol.cz

Kancelář: Biskupské nám 1, Olomouc
(budova Zbrojnice, v Coffee Library)

Místo konání akcí: Křížkovského 8, Olomouc (přízemí vpravo)

Korespondenční adresa: Křížkovského 8, Olomouc 771 47

Provozní doba

Po: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Út: 8:00 – 12:00  
St: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Čt: 8:00 – 12:00  
Pá: Zavřeno  

Konzultace a koučink na základě předchozí dohody

Tým kariérního centra UP

Kristýna Pospíšilová

je vedoucí centra a zároveň také tím, kdo určuje, jakým směrem se dáme. Věnuje se především plánování a organizaci akcí, na kterých ji často můžete potkat. Také spravuje náš rozpočet a plánuje dlouhodobý rozvoj centra tak, aby pro vás bylo co nejužitečnější. Vystudovala anglický jazyk pro manažerskou praxi ve Zlíně, poté marketing a obchod v Ostravě, ale její srdce bije pro Olomouc. Studentům může předat zkušenosti z praxe, před nástupem do centra působila v oddělení vztahů s veřejností na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava a v oblasti automobilového průmyslu. Při práci na univerzitě se ráda setkává se zajímavými lidmi. Má ráda aktivní život a ve stejném duchu se snaží vést centrum. Ve volném čase chodí po horách, běhá a věnuje se přátelům.

Jitka Janečková Moťková

je koordinátorkou poradenských služeb v centru, hlavním expertem v oblasti kontaktu se zaměstnavateli a zároveň i kariérovým poradcem. Současně hledá příležitosti, abychom vám mohli poskytovat stále více akcí. Jitka kromě Univerzity Palackého v Olomouci pracuje jako ředitelka Paktu zaměstnanosti Olomouckého kraje, je často v kontaktu se zaměstnavateli a vzdělavateli z celého regionu. Původně se řadu let věnovala žurnalistice: nejprve jako redaktorka Deníku, později MF Dnes a iDNES. Vystudovala sociální právo v Ostravě, poté žurnalistiku v Olomouci a o něco později ještě marketingové komunikace ve Zlíně. Dnes absolvuje nejrůznější školení z oblasti managementu, koučování a kariérového poradenství. Ráda cestuje, jezdí na horském kole, běhá, sleduje novinky v oblasti bytového designu. Nejvíc ale má ráda život sám a lidi, kteří ji mohou v nějakém směru obohatit.

Katrin Stark

je koordinátorkou poradenských služeb v centru, koučem i kariérovým poradcem. Nejčastěji se s ní potkáte při našich univerzitních akcích.  Před příchodem do centra pracovala v oblasti vzdělávání dospělých a na regionálních projektech zaměřených na zvýšení uplatnitelnosti nezaměstnaných na trhu práce. Kromě práce u nás v centru je Katrin také externí konzultantkou v oblasti PR a HR a také koordinátorkou Nadačního fondu Univerzity Palackého, kde se věnuje rozvoji talentovaných mladých vědců. Ráda a často propojuje svět komerčního sektoru s neziskovkami, se kterými  často spolupracuje. Studovala pedagogiku a sociální práci v Olomouci. Ráda cestuje, běhá a věnuje se digitálnímu marketingu.

KONTAKT

Kariérní centrum Univerzity Palackého v Olomouci

Biskupské nám 1 Olomouc zobrazit na mapě

+420 585 631 054

kariernicentrum@upol.cz

Korespondenční adresa:
Křížkovského 8, Olomouc, 771 47


administrace

Provozní doba

Po: 8:00 – 12:00,13:00 – 15:00
Út: 8:00 – 12:00
St: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Čt: 8:00 – 12:00
Pá: Zavřeno

Konzultace a koučink na základě předchozí dohody


Podpořili nás