Právní rady nad zlato aneb Ze studenta zaměstnancem

Neváhejte a přihlaste se na náš online seminář z pracovního práva, který vás připraví na vstup do praxe. Pokud chcete vědět, co vás čeká v oblasti „papírování“ po ukončení studia, na co si dát pozor a s čím počítat, pak se 28. května v 10 hodin připojte k našemu online semináři „Právní rady nad zlato aneb Ze studenta zaměstnancem!“

Přednáška vedená právníkem JUDr. Petrem Podrazilem, Ph.D. z Právnické fakulty Univerzity Palackého se zaměří na právní otázky spojené s přijímacím pohovorem, vstupní lékařskou prohlídkou, vznikem pracovního poměru či pracovní smlouvou a jejími obsahovými náležitostmi. Více se dozvíte o „překlenovacím období“ mezi ukončením studia a uzavřením pracovního poměru.
Dostanete také prostor ptát se na vše, co vás zajímá a s čím se můžete v reálném světě pracovního práva setkat.

Datum: 28. 5. 2020

Webinář