Lifehacking aneb Co vám o financích neřekli

Říkali jste si někdy ve škole: „No teda, k čemu mi tohle bude?” Pokud ano, tak věříme, že s námi se vám to nestane. Protože témata – jak nastavit osobní finance, aby pracovaly pro mě, investování peněz, cesta k pasivnímu příjmu, jak na vlastní bydlení, kryptoměny a mnoho dalšího – jsou v dnešní době hodně opomíjená, ale o to důležitější. Protože finanční gramotnost a chápání souvislostí jsou tak důležité, že se bez nich dnes už neobejdete.

Bydlení
DTI, LTV, DSTI, bonita, RPSN, LV, BRKI, SOLUS. To je několik termínů, které člověk musí znát nebo řešit, když si chce pořídit vlastní byt nebo dům. Touhu mít vlastní bydlení máme nejspíš všichni. Nicméně podmínky se zpřísňují, ceny rostou a proto je potřeba v tom alespoň trochu „umět chodit”. S námi zjistíte, jak na to! Jestli je lepší nemovitost vlastnit nebo si ji pronajímat, jak si pořídit vlastní bydlení dříve, než mi bude čtyřicet let, ale také jak zajistit, aby mi z nemovitosti plynul pasivní příjem a že na to není potřeba vydělávat v řádu statisíců.

Datum: 23. 10. 2019

FF, Křížkovského 12, KB 1.09