Získejte příležitost k rozvoji a vzdělávání a finanční podporu pro své vědecko-výzkumné nebo umělecko-tvůrčí projekty!

Nadační fond Univerzity Palackého právě vyhlašuje výzvu k podpoře projektů studentů Univerzity Palackého!

Podporuje umělce, kreativce, badatele a inovátory z řad studentů magisterských a doktorských programů.

Díky Nadační fond Univerzity Palackého si již 45 stipendistů mohlo plnit své sny. Kromě potřebných peněz však získávají stipendisté mnohem víc:
🧬 bádají na prestižních zahraničních pracovištích
🧬 poznávají největší světové osobnosti oboru
🧬 často poprvé řídí vlastní výzkum
🧬 naučí se popularizovat vědu
🧬 pracují v mezinárodních týmech
🧬 mají příležitost se s námi vzdělávat
🧬 jsou součástí silné komunity lidí, kterým záleží na rozvoji mladých talentů, celé společnosti i naší Alma mater.
☑️ Detailní informace k naší aktuální výzvě, která je otevřená od 7. 2. do 14. 3. 2022, najdete na webových stránkách.
☑️ Ve fondu připravili také dva on-line semináře Uspějte ve výzvě Nadačního fondu UP! |on-line seminář| a Uspějte ve výzvě Nadačního fondu UP! II |on-line seminář|, kde se zájemci o podporu fondu můžou zeptat na vše, co je k výzvě zajímá. Účast na nich vřele doporučujeme!