V tomto semestru startujeme DIGIUP i Podnikni To!

Už na podzim se s námi můžete vzdělávat v oblasti digitálního marketingu a podnikání ve dvou oblíbených kurzech Kariérního centra UP:

Digitální marketing DIGIUP 2021

Digitální marketing z různých úhlů pohledu nabízí Kariérní centrum v uceleném, oblíbeném cyklu přednášek DigiUP. Startujeme 6. října! A až do 24. listopadu vás každou středu (mimo 17. listopadu) odborníci z praxe provedou některou z jeho oblastí. Zájemci se mimo jiné od Radky Legerské dozví, jak na dobrý copywriting a obsahové marketingové strategie, Jana Bártíková poodhalí základy tvorby obsahu na LinkedInu, stálice mezi lektory, Daniel Kotiza, zase přiblíží digitální strategie a Zuzana Hrušovská se zaměří na tvorbu webu a UX. Celkem na příchozí z řadu studentů a absolventů univerzity čeká sedm praktických přednášek zaměřených na základy digitálního marketingu. Sledujte Facebook Kariérního centra, kde postupně zveřejňujeme podrobnější informace k jednotlivým přednáškám.

Podnikání PODNIKNI TO!

Druhá oblíbená stálice v naší nabídce, cyklus Podnikni to!, vám od 12. října představí podnikání v kostce. Díky tomu se vám může podařit, i během studia, nastartovat vlastní podnikání. Podnikatel z praxe na 8 návazných workshopech, vždy v úterý od 15:30 do 18:00 hodin, zájemce naučí, jak podnikatelskou příležitost najít, i to, jak bezpečně a co nejrychleji zjistit, zda konkrétní nápad může být úspěšný. Nezáleží na tom, jestli je vašim snem malá firma, neziskový projekt nebo vybudování mezinárodního startupu. Na konci kurzu budete mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán, jak jej úspěšně rozjet.

Oba kurzy jsou pro studenty Univerzity Palackého v Olomouci zdarma.

Registrujte se na našem webu tady.