Skip to main content

Zdravotník Nelékař

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Všeobecná fakultní Nemocnice v Praze

Popis zaměstnavatele:

Jsme akreditovaná fakultní nemocnice která nabízí zaměstnaní v 43 moderně vybavených klinikách. Pro mimopražské nabízíme také možnost ubytovaní v pěší vzdálenosti od pracoviště.

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Zdravotnictví

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Dle Vašeho výběru

Odměna: dle platových tabulek + osobní ohodnocení + příplatky

Termín uzávěrky: 31. 12. 2023

Zveřejněno: 10. 3. 2023

Kontakty

Kontaktní osoba: Kamo Asatryan

Kontaktní telefon: +420224969376

Kontaktní email: kamo.asatryan@vfn.cz

Další kontakt:

Máte odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona 96/2004 Sb. Jste absolvent/ka nebo ostřílený profík – u nás mají všichni dveře otevřené. Zvládáte práci s PC na uživatelské úrovni. Aktivní přístup k práci a zodpovědnost Vám nejsou cizí. Jste schopný/á pracovat samostatně i v týmu. Máte chuť učit se nové věci a jste flexibilní. Můžete nám doložit morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík).

Náborový příspěvek, příjemný kolektiv, práci na akutním příjmu interně nemocných, propracovaný adaptační proces s plnou podporou mentora, zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy, možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělání, stabilní a motivující platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí, možnost ubytování pro mimopražské, příspěvek na stravování v jídelnách nebo stravenky, atraktivní benefitní program plný slev a finančních příspěvků, karta MultiSport, příspěvek na dovolenou, školka v areálu VFN a příměstské letní tábory pro děti zaměstnanců, zajímavé mimopracovní aktivity – jazykové kurzy, lekce sebeobrany, společné sportovní akce a další. Práce u nás je možná jak na HPP také na zkráceny úvazek či na dohodu.

Pro mimopražské nabízíme ubytovaní v pěší vzdáleností od pracoviště

Přijďte si nezávazně popovídat a podívat! Těšíme se na Vás!