Skip to main content

Zdravotní sestra na Gastroenterologii

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Nemocnice TGM Hodonín, p. o.

Popis zaměstnavatele:

Ctíme tradice* V roce 2010 byla v areálu nemocnice odhalena pamětní busta prvního prezidenta a hodonínského rodáka Tomáše Garigue Masaryka , jehož jméno nemocnice nese od roku 1997.V roce 2022 oslavíme 70 let* Nemocnice byla otevřena 1. 5. 1952. Tehdy byla zprovozněna lůžka interního oddělení, chirurgického oddělení, dětského oddělení a také lůžka oddělení očního. Od září 1952 byla do provozu uvedena další lůžka gynekologicko-porodního oddělení. Celkem tehdy nemocnice disponovala třistatřicetisedmi lůžky. Do roku 1981 pokračoval vzestup počtu lůžek až na téměř čtyřista.Neustále se rozvíjíme*Po překonání nejasností v otázkách privatizace došlo v roce 1999 k realizaci plánů na modernizaci a rekonstrukci ambulancí, operačních sálů a lůžkové části nemocnice. Tyto aktivity postupně směřují k vybudování komplexu moderní nemocnice odpovídající evropskému standardu.* Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace, je součástí sítě zdravotnických zařízení Jihomoravského kraje. Kvalifikovaně zajišťuje zdravotní péči léčebnou, diagnostickou, ošetřovatelskou, rehabilitační, preventivní, poradenskou a lékárenskou. Nemocnice vlastní certifikát ISO 9001 pro všechna oddělení. Příroda léčí s námi*Hodonínská nemocnice také obhospodařuje jeden z největších parků ve městě včetně skleníků a zimní botanické zahrady se sbírkou cykasovitých rostlin nadregionálního významu.

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Zdravotnictví

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Hodonín

Odměna:

Termín uzávěrky: 25. 8. 2022

Zveřejněno: 28. 6. 2022

Kontakty

Kontaktní osoba: Mgr. Naděžda Kwašniewská

Kontaktní telefon: 518306354

Kontaktní email: kuzmova@nemho.cz

Další kontakt: Mgr. Bohdana Kuzmová Křepinská

Zdravotní sestra na Gastroenterologické pracoviště
Úvazek: plný, ranní směny.

Požadujeme: Odpovídající vzdělání.

  • Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.
  • Pracovitost, spolehlivost, odpovědnost, zdravotní způsobilost.

Nabízíme:

  • Stabilitu zaměstnavatele,  dobré podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).

Benefity:

Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, dětský klub)

Termín nástupu: dle dohody