Zaměstnavatel
Zaměstnavatel: Proveon, a.s.
Popis zaměstnavatele:
Společnost Proveon, a.s. je stabilní česká firma působící na trhu již od roku 2006. Specializujeme se na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center a telemarketing pro významné klienty z bankovního sektoru, telekomunikací a pojišťovnictví. Komunikujeme se zákazníky našich klientů a staráme se o jejich spokojenost. Zajišťujeme všechny procesy související se správou CRM databází, zpracováním smluv a vyúčtováním služeb. Těší nás, že naši společnost stále posouváme kupředu.
Parametry
Kategorie: Obchod, prodej, nákup
Místo výkonu práce: Olomouc
Typ úvazku: Práce na HPP
Odměna: 165-173 Kč za hodinu
Termín uzávěrky: 30. 6. 2023
Zveřejněno: 15. 3. 2023
Hledáš výdělek ve stabilní společnosti a zároveň chceš mít perspektivu zaměstnání a kariérního růstu?
Mrkni se, koho hledáme, a dej nám o sobě vědět.
JAK POZNÁŠ, ŽE JSI TÍM SPRÁVNÝM ČLOVĚKEM?
•Baví Tě komunikace.
•Cítíš se dobře při práci s počítačem a nebojíš se ovládat nové systémy.
•Máš otevřenou mysl a chuť učit se novým věcem.
JAKÝ BUDE TVŮJ BĚŽNÝ DEN?
•Ještě před nástupem se podíváš, jak to u nás chodí. Máme pěkné prostory v centru města s dobrou dopravní dostupností a super kolektiv.
•Budeš komunikovat se zákazníky a vyřizovat jejich požadavky,
dále budete upravovat stávající služby a prodávat nové.
•Tvůj nadřízený nebude sedět na druhé straně náměstí zamčený v kanceláři, ale bude po ruce, aby Ti poradil, co zlepšit, čeho se držet a co hodit za hlavu.
•Díky tomu u nás nasbíráš spoustu zkušeností v oblasti komunikace, prodejních dovedností a dozvíš se, jak fungují zákaznické linky.
NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT?
•Na pravidelnou fixní výplatu, ke které máme i neomezené výkonnostní bonusy.
•Na příspěvek na MultiSport kartu.
•Našetříš si u nás na hezkou dovolenou – s naším firemním NEOMEZENÝM tarifem ušetříš ročně 18.000 Kč.
•Zdarma od nás navíc dostaneš NEOMEZENOU datovou SIM do Tvého tabletu nebo notebooku, která není běžně k dostání.
•Dalších až 18.000 Kč ročně můžeš ušetřit na internetové televizi (včetně HBO Max a Vodafone TV) a pevném internetu s rychlostí až 1000Mb/s. Nezapomínáme ani na Tvoji rodinu a známé, pro které dostaneš zvýhodněné nabídky.
•Na slevu na telefon nebo tablet.
•Na různorodou práci a soutěže, které Tě namotivují a zpříjemní Ti den.
Je Ti pracovní nabídka sympatická? Tak nám neváhej poslat CVčko a my Ti zavoláme.
Máš nějaké dotazy? Napiš nám a my Ti je rádi zodpovíme.
Těšíme se na Tebe!
Ještě koukni na linktr.ee/proveon a prozkoumej na našich sociálních sítích, jak to u nás vypadá a co děláme.