Všeobecná sestra I. chirurgické kliniky

Zaměstnavatel: Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě devíti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Historie druhého největšího zaměstnavatele v Olomouckém kraji sahá až do roku 1896.

Kategorie: Zdravotnictví

Místo výkonu práce: I.P. Pavlova 6, Olomouc

Termín uzávěrky: 30. 9. 2022

Zveřejněno: 14. 7. 2022

Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Natálie Konečná

Kontaktní telefon: 588 446 325

Kontaktní email: kariera@fnol.cz

Fakultní nemocnice Olomouc přijme všeobecnou sestru I. chirurgické kliniky

Požadavky:

– kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra, v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění,

– zájem a předpoklady pro práci v oboru,

– praxe v oboru vítána,

– zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost související s výkonem zdravotnického povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.

Hlavní pracovní činnosti:

– práce na standardním oddělení pracoviště, kde součástí s.o. jsou 4 lůžka intermediální péče,

– poskytování kvalifikované ošetřovatelské péče o pacienty před a po operačních výkonech v oblasti břišní a hrudní chirurgie,

– multioborová spolupráce.

– konkurenceschopné finanční ohodnocení,

– prestižní pozici v jedné z největších organizací Olomouckého kraje,

– perspektivní zaměstnání u dlouhodobě stabilního zaměstnavatele,

– nekuřácká politika organizace,

– možnost odborného růstu,

– další významné pracovní benefity (3 dny nenárokového zdravotního placeného volna, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, cafeteria systém, příspěvek na stravování).

Výše úvazku 1,00, nepřetržitý provoz.

Nástup do pracovního poměru možný ihned, příp. dle dohody.

K žádosti je třeba doložit:

– profesní životopis,

– fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.

FNOL, IČO 00098892, se sídlem I. P. Pavlova 185/6, 779 00 Olomouc tímto informuje uchazeče, že poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány na základě zákonného podkladu pouze za účelem opatření souvisejících s realizací přijímacího řízení, nejdéle však 6 měsíců od ukončení platnosti inzerce. Po uplynutí této lhůty budou shromážděné osobní údaje skartovány. Uchazeč má právo na opravu, výmaz a omezení zpracování osobních údajů.

Přihlášky je možné zaslat prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“, které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.fnol.cz v sekci „Kariéra a vzdělávání“ v záložce „Kariéra“ (http://kariera.fnol.cz/kariera/).