Volné pracovní pozice – Fakultní nemocnice Olomouc

Zaměstnavatel: Fakultní nemocnice Olomouc

Fakultní nemocnice Olomouc je jedním z největších lůžkových zařízení v České republice. Je součástí sítě devíti fakultních nemocnic přímo řízených Ministerstvem zdravotnictví ČR. Je největším zdravotnickým zařízením v Olomouckém kraji a šestou největší nemocnicí v zemi. Historie druhého největšího zaměstnavatele v Olomouckém kraji sahá až do roku 1896.Zdravotnické zařízení pokračuje v postupné modernizaci, a to jak z hlediska stavebního, tak i z pohledu přístrojového vybavení. V roce 2010 byla otevřena nová budova špičkového diagnostického pracoviště PET/CT (pozitronová emisní tomografie / počítačová tomografie), v roce 2015 pak nová ústavní lékárna. V roce 2018 byla dokončena nová budova II. interní kliniky - gastroenterologické a geriatrické, která je největší investicí za posledních deset let.V roce 2009 jsme získali národní akreditaci, která potvrzuje, že našim pacientům poskytujeme špičkovou, kvalitní a především bezpečnou péči. Fakultní nemocnice Olomouc se zařadila mezi akreditovaná zdravotnická zařízení jako čtvrtá fakultní nemocnice v zemi. Každé tři roky procházíme reakreditací, ve které dokazujeme, že na zvyšování kvality poskytované péče pracujeme kontinuálně.Fakultní nemocnice Olomouc je špičkovým centrem v mnoha oborech současné medicíny. Významně působí i v oblasti vědy a výzkumu a vzdělávání budoucích zdravotníků. Nemocnice je součástí národní sítě komplexních onkologických, hematoonkologických, traumatologických, kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních center.

Kategorie: Neuvedeno

Místo výkonu práce: Zdravotníků 248/7

Termín uzávěrky: 31. 12. 2023

Zveřejněno: 21. 4. 2022

Kontaktní osoba: Mgr. Michaela Natálie Konečná

Kontaktní telefon: 588 446 325

Kontaktní email: kariera@fnol.cz

Další kontakt: Bc. Markéta Žylová

Odkaz na kariérní stránky Fakultní nemocnice Olomouc -> Kariéra a vzdělávání | FNOL

Fakultní nemocnice Olomouc je státní příspěvkovou organizací přímo řízenou Ministerstvem zdravotnictví České republiky. Je součástí páteřní sítě českých nemocnic nejvyššího typu, patří k prestižním českým pracovištím v oblasti poskytování léčebné péče, ale rovněž v oblasti vědy a výzkumu. S více než čtyřmi tisíci zaměstnanci je druhým největším zaměstnavatelem v Olomouckém kraji.

• zázemí stabilního prosperujícího zaměstnavatele,
  • perspektivní profesní působení v akreditovaném zdravotnickém zařízení se špičkovými moderními technologiemi,
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení,
  • podporu celoživotního odborného i rozvojového vzdělávání,