Učitel/ka TV na gymnáziu v Praze 4

Zaměstnavatel: Gymnázium Evolution, s.r.o.

Gymnázium Evolution je víceleté gymnázium založené v roce 1991, které nabízí osmileté studium na kampusu GEVO Sázavská Praha 2 a čtyřleté a šestileté studium na kampusu GEVO Jižní Město Praha 4. Od roku 2019 mohou naši studenti studovat dva roky IB Diploma Programme a zakončit své studium mezinárodně uznávanou maturitou.

Kategorie: Vzdělávání

Počet hodin za týden: 18

Místo výkonu práce: Praha 4

Termín uzávěrky: 30. 9. 2024

Zveřejněno: 8. 7. 2024

Kontaktní osoba: Lucie Votavová

Kontaktní telefon: 608 057 465

Kontaktní email: lucie.votavova@gevo.cz

Gymnázium Evolution hledá do svého týmu na GEVO Jižní Město (4leté a 6leté gymnázium na Praze 4) a GEVO Sázavská (8leté gymnázium na Praze 2) učitelky a učitele na tyto pozice:

• TĚLESNÁ VÝCHOVA – 18 hodin týdně – PO 8:30-10:10, ÚT 8:30-14, ST 13-15 a ČT 8:30-15:30 – případně poloviční úvazek – GEVO Jižní Město
  • ZEMĚPIS – 3-5 hodin týdně ve 1-2 dnech – GEVO Jižní Město
  • MATEMATIKA v anglickém jazyce – 4 hodiny týdně – učivo odpovídá 8.- 9.tř. ZŠ a 1.- 2.tř. SŠ – GEVO Sázavská

• metodickou podporu od zkušených kolegů
  • výuku ve skupinách nejen v jazycích, ale i matematice
  • využití iPadů ve výuce
  • týmovou spolupráci a řadu projektových aktivit
  • zázemí zavedeného gymnázia založeného v roce 1991 s akreditací IB školy od roku 2018 (mezinárodní maturita)
  • MacBook a služební mobilní tarif při vyšším úvazku
  • kartu Multisport, sick days, příspěvek na stravování při vyšším úvazku
  • přátelské prostředí dvou menších soukromých škol s mezinárodním kolektivem učitelů
  • dobře dostupnou lokalitu na Praze 4 v zeleni mezi stanicemi Opatov a Háje, resp. na Praze 2 u stanice Náměstí Míru

Očekáváme:

• výbornou znalost vyučovaných předmětů
  • vedení hodin zajímavými výukovými metodami
  • další aprobace výhodou
  • zkušenost s prací se studenty ve věkové kategorii 14-19 let výhodou
  • pedagogické vysokoškolské vzdělání (ukončené nebo před dokončením)
  • pozitivní, proaktivní a týmový přístup
  • nástup od 1.9.2024 (přípravný týden od 26.8.2024)

Nabízené pozice jsou vhodné pro zkušené i začínající kolegy. Pro více informací o našem gymnáziu, navštivte, prosím, www.gevo.cz.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, své CV a motivační dopis. Zajímáte-li se o výuku v anglickém jazyce, pošlete nám, prosím, informace v anglickém jazyce.

Těšíme se na Vás!

Gymnázium Evolution