Skip to main content

Tyflocentrum Pardubice, o.p.s.

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Tyflocentrum Pardubice, o.p.s.

Popis zaměstnavatele:

Parametry

Typ: Dobrovolnická příležitost

Kategorie: Neuvedeno

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Pardubice

Termín uzávěrky: 31. 12. 2023

Zveřejněno: 21. 9. 2023

Vhodné pro středoškoláky?

Kontakt

Pokud máte zájem o tuto nabídku, kontaktujte nás

  Jméno a příjmení*

  E-mail*

  Telefon*

  Hledáme:

  • Dobrovolníka/dobrovolnici pro 33letého muže se zrakovým postižením, který chodí rád plavat do pardubického aquacentra. Hledá někoho, kdo by mu po dobu, co bude plavat v pardubickém aquacentru, hlídal vodícího pejska Bruna (labrador). Muž/žena by měl/a být starší 18 let s kladným vztahem ke psům (zkušenosti s vodícími psy vítané, nejsou však podmínkou). Hlídání pejska by probíhalo před budovou Aquacentra Pardubice, frekvence a časy setkávání po vzájemné domluvě, cca 1x týdně.
  • Dobrovolníka pro 47letého muže se zrakovým postižením z Chrudimi. Hledá někoho, s kým by mohl vyjet na výlet na různá místa v ČR, např. do Kopřivnice, do muzeí automobilů, apod. Frekvence a čas setkání po vzájemné domluvě, přibližně 1x za 2 měsíce na pravděpodobně celý den. Společně by se vyjíždělo převážně z Pardubic.
  • Dobrovolníka pro 25letého muže se zrakovým postižením, který studuje na UPCE. Hledá parťáka (muže) podobného věku, se kterým by mohl realizovat volnočasové aktivity. Na základě domluvy se může jednat např. o návštěvu kulturních akcí (koncerty, kino), popovídání v restauraci apod. Frekvence a čas setkání po vzájemné domluvě, přibližně 1x–4x měsíčně. Místo setkávání by bylo v Pardubicích.
  • Dobrovolnici pro 82letou nevidomou paní, která má zájem o společné popovídání, předčítání letáků, případně krátké procházky, drobné nákupy apod. Frekvence a čas setkání po vzájemné domluvě, nejlépe 1x týdně v pátek odpoledne na 1–2 hodiny. Věk dobrovolnice optimálně 16–30 let. Místo setkávání v Pardubicích.