TECHNIK VÝROBY VAKCÍN (Fermentace, Purifikace, MediaPrep)

Zaměstnavatel: NOVAVAX CZ

Novavax je globální biotechnologická společnost, která se věnuje výzkumu a vývoji vakcín proti infekčním chorobám, např. sezónní chřipce či RSV (respirační syncytiální virus), a výrobě vakcíny proti onemocnění COVID-19. V závodě Novavax CZ, kousek od Kostelce nad Černými lesy, vyrábíme antigenní složku vakcíny proti COVID-19.Pracuje pro nás více než 350 zaměstnanců a hledáme další.

Kategorie: Zdravotnictví

Místo výkonu práce: Bohumil, Jevany

Termín uzávěrky: 30. 6. 2022

Zveřejněno: 31. 1. 2022

Kontaktní osoba: Mgr.Jaroslava Dupalová

Kontaktní email: nabor@novavax.com

Do biotechnologické výroby vakcín otevíráme další volná místa techniků pro obsluhu výrobních zařízení v odděleních: Fermentace, Purifikace, Příprava médií

Uplatnění a příležitost k profesnímu rozvoji u nás najdou ti, kdo mají:

• min.SŠ vzdělání technického směru, ideálně obory chemie, potravinářství, farmacie, biotechnologie
  • praxe v biotechnologické, farmaceutické či chemické výrobě velkou výhodou, zaučíme však i šikovné absolventy
  • pečlivost, technické myšlení, schopnost učit se
  • znalost AJ výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • ochotu pracovat ve směnném režimu ve dvanáctihodinových směnách ranní/noční – krátký/dlouhý týden
    (dlouhý týden jdete do práce PO, ÚT, PÁ, SO, NE; krátký týden práce pouze ST, ČT)

Práce zahrnuje:

• obsluhu výrobních technologií přes počítačový řídící systém
  • jednoduché manuální operace podle povahy daného výrobního oddělení (nejedná se o fyzicky náročné činnosti, např. odběry vzorků, testování integrity filtrů apod.)
  • pravidelnou sanitaci a údržbu zařízení podle standardních operačních postupů
  • vedení výrobní dokumentace dle pravidel Správné výrobní praxe
  • pravidelná školení nutná pro kvalifikaci na jednotlivé výrobní kroky
  • spolupráce s kolegy z QA, QC, technologie, automatizace aj.

Svým pracovníkům nabízíme:

• možnost získat unikátní zkušenosti ve výrobě vakcín nové generace
  • pečlivé zaškolení od zkušených kolegů
  • práci se špičkovými výrobními technologiemi v příjemném čistém prostředí
  • nadstandardní mzdové ohodnocení, plus příplatky za směnnost
  • smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou od začátku spolupráce
  • příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan
  • zvýhodněné firemní stravování (jídelna v areálu firmy, každý den výběr ze tří velmi kvalitních jídel)
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick-dny
  • firemní vzdělávání
  • fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny
  • příspěvek na Multisport kartu

Nástup je možný ihned.

Těšíme se na Vaše reakce a případné osobní setkání s Vámi.

Máte pocit, že tato pozice není úplně pro Vás, ale chtěli byste u nás pracovat? Podívejte se na naše webové stránky www.novavax.cz s nabídkou volných pracovních pozic, které pravidelně aktualizujeme!