Studijní koordinátor ve zdravotnickém výzkumu

Zaměstnavatel: International Clinical Research Center

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky.

Kategorie: Administrativa

Termín uzávěrky: 26. 11. 2021

Zveřejněno: 8. 11. 2021

Kontaktní osoba: Dominika Mochová

Kontaktní telefon: 543 185 530

Kontaktní email: jobs.icrc@fnusa.cz

Studijní koordinátor ve výzkumu

Do výzkumného typu zaměřeného na léčbu epilepsie vedeného prof. Milanem Brázdilem hledáme nové kolegy/ně na koordinaci výzkumných projektů, zajištění národních a mezinárodních registrů, a provádění klinických studií. Realizujeme mezinárodní studie komerční i akademické.

Nástup možný ihned nebo dohodou
Úvazek: plný úvazek (dohoda o sníženém úvazku možná)

Co bude náplní Vaší práce?

• Koordinace výzkumných projektů
  • Zadávání dat do národních a mezinárodních epileptologických registrů (MZ, ERN)
  • Provádění klinických studií / výzkumných projektů: komunikace s pacienty a jejich příbuznými, provádění výkonů v rámci klinických hodnocení, např. klinických vyšetření na základě předchozí certifikace studie, odběr biologického materiálu a jeho zpracování, aplikace studijní medikace dle protokolu studie a zajištění nezbytných vyšetření.
  • Sběr dat, jejich zpracování a archivace ke klinickým hodnocením.
  • Podpora při přípravě nových výzkumných protokolů a administrace výzkumných projektů: komunikace se zadavateli, etickými komisemi, výzkumnými organizacemi.
  • Management výzkumných projektů: koordinace lékařů, zadavatelů, CRO.
  • Podpora při sestavování reportů a přípravě prezentací se statistickými daty.
  • Účast na certifikovaných seminářích a ostatních vzdělávacích akcích v souvislosti s výzkumem.

Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti očekáváme?

• Minimálně středoškolské vzdělání nebo adekvátní vyšší odborné nebo vysokoškolské (obor zdravotnictví výhodou)
  • Uživatelskou znalost MS Office, MS Windows (schopnost práce s informačními systémy).
  • Znalost anglického jazyka (A2-B1).
  • Ochotu a schopnost učit se novým věcem hlavně na poli realizace a managementu klinických hodnocení a výzkumných projektů.
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti a příjemné vystupování.
  • Schopnost týmové i samostatné práce (vlastní iniciativa).

Preciznost, bezchybnost a systémový přístup

Co nabízíme?

• Práci na plný úvazek v centru Brna v příjemném pracovním prostředí.
  • Pracovní dobu bez směnného provozu.
  • Možnost podílet se na progresivním výzkumu v oblasti epilepsie v mezinárodním týmu s vysokým renomé.
  • Zapojení do komerčních i akademických studií a mezinárodních projektů.
  • Možnost sebevzdělávání a seberealizace v oblasti výzkumu, řešení projektů, řízení kvality.
  • Odpovídající pracovní podmínky a ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené, dotované obědy v areálu a další výhody státní organizace.
  • Zaměstnanecké benefity.

Pokud jste se v tomto inzerátu našli, zašlete prosím Vaši přihlášku na email dominika.mochova@fnusa.cz, která bude obsahovat:

• životopis v češtině
  • motivační dopis v angličtině.
  • nejméně jednu referenci od předchozího zaměstnavatele.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Zda jste postoupili či nepostoupili do 2. kola, Vás vyrozumíme do týdne od zaslání Vaší přihlášky.

Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.