Skip to main content

Stáž

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Xflow.cz

Popis zaměstnavatele:

Naší misí je pomáhat studentům najít správný směr jejich kariérní cesty. Cílíme na to, aby student našel vhodné praktické zkušenosti a aktivně se zapojoval do reálné praxe.

Parametry

Typ: Stáž

Kategorie: Neuvedeno

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Podle výběru stáže

Odměna: Placené i neplacené stáže

Termín uzávěrky: 1. 1. 2024

Zveřejněno: 5. 4. 2022

Kontakty

Kontaktní osoba: Vanda Adlerová

Kontaktní telefon: 732700271

Kontaktní email: info@xflow.cz

Další kontakt:

Najděte tu pravou stáž pro vás a odstartujte svoji kariéru už při studiu

 

Tvoříme platformu Xflow.cz, skrze kterou propojujeme studenty a absolventy s reálnou prací ve firmách i neziskových projektech. Posilujeme tak nejen jejich uplatnění v praxi, ale i sebevědomí. Hledáme příležitosti pro stážisty v nejrůznějších oborech, školíme firmy a sami rádi se stážisty pracujeme. Naším cílem je budovat stážistickou kulturu, která pomáhá využít jak stážistům, tak firmám jejich potenciálu.

  • Chceme podpořit generaci, která vstupuje na pracovní trh a pomoct jí k cenným zkušenostem přímo z firem.
  • Zároveň podporujeme firmy, které dávají mladým lidem prostor a oceňují jejich nový pohled a energii.

Motivujeme mladé lidi k tomu, aby investovali čas a energii do oblastí, ve kterých vidí smysl, a pomáháme jim nalézt cestu k uplatnění se na trhu práce. Cílem je ukázat studentům možnosti, které v praxi mají. Seznámit je s reálným chodem firem a umožnit jim pracovat na projektech z různých oborů a oblastí.

Stážistické programy jsou určeny všem, kdo se chtějí učit a rozvíjet své teoretické vědomosti v praxi. Věříme, že to studentům pomáhá lépe se rozhodnout na cestě za budoucím zaměstnáním. Aktuálně vypsané pozice najdete na platformě Xflow.cz. Registrujte se na webu, aby vám už žádná pozice neunikla nebo se přidejte k Facebookové komunitě ve skupině Praxe, stáže a trainee programy.