Správce IT

Zaměstnavatel: Alven Laboratories s.r.o.

Alven Laboratories s.r.o. je mladá progresivní farmaceutická společnost s jasným cílem, vizí a strategií. Alven Laboratories se zaměřuje na výzkum a vývoj originálních a generických aktivních farmaceutických substancí (API), jejich následnou výrobu a prodej. Prodej je realizován primárně na zahraničních trzích. S ohledem na počet vyvinutých, zvalidovaných a GMP certifikovaných originálních a generických API je Alven Laboratories nejrychleji se rozvíjejícím producentem API ve střední Evropě.

Typ: DPP

Kategorie: IT

Místo výkonu práce: Alven Laboratories s.r.o. - Holická 1173/49a

Termín uzávěrky: 30. 9. 2022

Zveřejněno: 2. 6. 2022

Kontaktní osoba: Tomáš Bránecký

Kontaktní telefon: +421905669367

Kontaktní email: tomas.branecky@alvenlab.cz

Alven Laboratories

Alven Laboratories s.r.o. je mladá progresivní farmaceutická společnost s jasným cílem, vizí a strategií. Alven Laboratories se zaměřuje na výzkum a vývoj originálních a generických aktivních farmaceutických substancí (API), jejich následnou výrobu a prodej. Prodej je realizován primárně na zahraničních trzích. S ohledem na počet vyvinutých, zvalidovaných a GMP certifikovaných originálních a generických API je Alven Laboratories nejrychleji se rozvíjejícím producentem API ve střední Evropě.

Do našeho IT týmu hledáme na DPČ/částečný úvazek vhodného kandidáta/ku na pozici správce sítě a administrátora.

Náplň práce

• Správa počítačů zaměstnanců zahrnující konfiguraci a administraci Windows
  • Správa domény Windows Active Directory
  • Administrace Microsoft Office
  • Nastavování síťové komunikace jednotlivých zařízení ve spolupráci se zprostředkovatelem firewallu
  • Správa serverů v naší firmě
  • Komunikace s externími zajišťovateli naší IT infrastruktury
  • Řešení neočekávaných problémů
  • Plánování budoucího rozvoje infrastruktury
  • Zálohování dat
  • Implementace, konfigurace a administrace specializovaného laboratorního softwaru ve spolupráci s jeho zajišťovateli

Kvalifikace

• Ideálně student informatického oboru VŠ od 2. ročníku (výjimka možná)
  • Základní znalosti fungování počítačových sítí
  • Znalost Windows na alespoň pokročilé uživatelské úrovni
  • Flexibilita a schopnost spolupracovat v týmu
  • Komunikativnost a svědomitost
  • Chuť učit se nové věci

Nabízíme

• Odpovídající platové ohodnocení
  • Motivující práci s možností dalšího profesního rozvoje
  • Přátelské prostředí malého týmu
  • Možnosti pružné pracovní doby

Slovo na závěr od současného administrátora

Tato pozice je vhodná především pro studenty, kteří mají chuť si něco přivydělat a osahat si nové oblasti informatiky. Průměrná týdenní pracovní doba většinou nepřekročí 15 hodin týdně a odvíjí se jednak od aktuálního období (někdy se daří, jindy prostě ne), ale také od chuti inovovat a rozšiřovat naši infrastrukturu. Neočekává se certifikace a ani mnoho let v oboru, či zkušeností. V IT týmu by potenciální zaměstnanec nebyl sám a všechny potřebné chybějící znalosti by mu byli předány současným administrátorem, se kterým by spolupracoval. Nejdůležitějšími vlastnostmi je komunikace, flexibilita a svědomitost, od kterých se odvíjí všechno ostatní.

Kontakt Alven Laboratories:

Petr Šlézar, IT administrátor, email: petr.slezar.jr@alvenlab.cz Tel: 722 742 230

Tomáš Bránecký, email: tomas.branecky@alvenlab.cz Tel: 00 421 905 669 367