SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Zaměstnavatel: Nemocnice TGM Hodonín, p. o.

Ctíme tradice* V roce 2010 byla v areálu nemocnice odhalena pamětní busta prvního prezidenta a hodonínského rodáka Tomáše Garigue Masaryka , jehož jméno nemocnice nese od roku 1997.V roce 2022 oslavíme 70 let* Nemocnice byla otevřena 1. 5. 1952. Tehdy byla zprovozněna lůžka interního oddělení, chirurgického oddělení, dětského oddělení a také lůžka oddělení očního. Od září 1952 byla do provozu uvedena další lůžka gynekologicko-porodního oddělení. Celkem tehdy nemocnice disponovala třistatřicetisedmi lůžky. Do roku 1981 pokračoval vzestup počtu lůžek až na téměř čtyřista.Neustále se rozvíjíme*Po překonání nejasností v otázkách privatizace došlo v roce 1999 k realizaci plánů na modernizaci a rekonstrukci ambulancí, operačních sálů a lůžkové části nemocnice. Tyto aktivity postupně směřují k vybudování komplexu moderní nemocnice odpovídající evropskému standardu.* Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace, je součástí sítě zdravotnických zařízení Jihomoravského kraje. Kvalifikovaně zajišťuje zdravotní péči léčebnou, diagnostickou, ošetřovatelskou, rehabilitační, preventivní, poradenskou a lékárenskou. Nemocnice vlastní certifikát ISO 9001 pro všechna oddělení. Příroda léčí s námi*Hodonínská nemocnice také obhospodařuje jeden z největších parků ve městě včetně skleníků a zimní botanické zahrady se sbírkou cykasovitých rostlin nadregionálního významu.

Kategorie: Neuvedeno

Místo výkonu práce: Hodonín

Termín uzávěrky: 1. 11. 2022

Zveřejněno: 24. 8. 2022

Kontaktní osoba: Mgr. Bohdana Kuzmová Křepinská

Kontaktní email: kuzmova@nemho.cz

Další kontakt: Ing. Tomáš Plachý

SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ  SŠ / VŠ

(INFRASTRUKTURY, DATABÁZE, SÍŤOVÉHO PROSTŘEDÍ, PROGRAMOVÉHO VYBAVENÍ, APLIKACÍ)

Nemocnice TGM Hodonín přijme do kolektivu IT oddělení nového kolegu/kolegyni na pozici správce IT a komunikačních technologií. Jedná se o širokou a komplexní správu zařízení a očekáváme vyšší než uživatelskou znalost HW a SW a informatiky obecně.

• Nabízíme stabilní pracovní podmínky významného zaměstnavatele v regionu, zaučení, finanční ohodnocení na základě platových tabulek pro státní zaměstnance (9. -10. třída) a na základě dosaženého vzdělání a praxe, dále osobní ohodnocení dle výkonu a schopností. Čeká Vás profesní perspektiva i podpora při dalším vzdělávání.

Dále nabízíme tyto firemní benefity: firemní školku, možnost parkování v areálu, závodní stravování, příspěvek na důchodové pojištění, čerpání příspěvků z fondu FKSP.

• Co bude náplní práce?

Zajišťování chodu a správné funkce počítačových aplikací a procesů zpracování dat.
Zajišťování bezpečnosti dat.
Zajišťování správy, funkčnosti a bezpečnosti lokálního síťového prostředí. Monitorování a diagnostika sítí, definování a přidělování adres uživatelům a propojování na další sítě.
Práce s NIS, LIS (Nemocniční a Laboratorní inf. systém).

Zajišťování správy (provozu, údržby a rozvoje) svěřených aplikací a informačních systémů:
– příprava, realizaci a testování modifikací aplikací a informačních systémů
– analýza potřeb a požadavků uživatelů
– školení a poskytování přímé podpory uživatelům (interní helpdesk)
Účast v projektech zavádění nových informačních a komunikačních systémů a služeb.
Samostatná komunikace s dodavateli IS/IT.
Fyzická instalace a konfigurace serverů, diskových polí, aktivních prvků.
Správa Active Directory, Správa virtualizační platformy VMware.
Lokalizování a odstraňování poruch a závad na HW.
Instalace a konfigurace koncových stanic a tiskáren.

Po zapracování služby formou pohotovosti.

Co požadujeme?
Dobrou orientaci a znalost OS MS Windows 7 a novější, OS MS Windows server 2008 a novější.
Znalost angl. jazyka alespoň na komunikační úrovni pro řešení incidentů s help desk dodavateli, schopnost číst technickou dokumentaci.
Vyšší než uživatelskou znalost HW a SW a informatiky obecně.
Zdravotní způsobilost a bezúhonnost.