Specialista získávání informací – práce v terénu i kanceláři

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Bezpečnostní informační služba

Popis zaměstnavatele:

Bezpečnostní informační služba je zpravodajská instituce českého státu, která působí uvnitř jeho území. Službu řídí a kontroluje vláda ČR a její fungování upravuje zákon o Bezpečnostní informační službě (č. 154/1994 Sb.).

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Neuvedeno

Počet hodin za týden: 37,5

Místo výkonu práce: Praha

Odměna: 45 - 55 000

Termín uzávěrky: 30. 6. 2024

Zveřejněno: 17. 10. 2023

Kontakty

Kontaktní osoba: Kateřina Jelínková

Kontaktní telefon: 224 235 496

Kontaktní email: personal@bis.cz

Další kontakt:

Náplň práce:

  • Vyhledávání a získávání informací v oblastech stanovených zákonem o Zpravodajských službách České republiky č. 153/1994 Sb., například ochrana ústavnosti a demokratických principů, oblast ochrany utajovaných informací, terorismu, proliferace, významných ekonomických zájmů, kybernetické bezpečnosti a dalších;
  • práce se specializovanou technikou a zpravodajskými prostředky;
  • komunikace se stávajícími partnery, vyhledávání nových příležitostí a vedení jednání;
  • spolupráce s dalšími orgány státní správy
  • administrativní činnosti;
  • kombinace práce v terénu i v kanceláři.

Požadavky:

  • Alespoň Bc. stupeň vysokoškolského vzdělání;
  • mírně pokročilou znalost anglického jazyka;
  • velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost jednat s lidmi různých typů osobnosti, z různých prostředí;
  • řidičský průkaz skupiny B;
  • státní občanství ČR;
  • dobrý všeobecný přehled o dění v České republice i ve světě.

Nabízíme:

  • Jistotu a zázemí prestižní státní organizace – zpravodajské služby, možnost podílet se na zajištění bezpečnosti České republiky;
  • zajímavou a smysluplnou práci;
  • 30 dnů dovolené;
  • pracovní dobu 37,5 hodin/týdně s možností jejího flexibilního rozložení;
  • náborový příspěvek;
  • možnost jazykového vzdělávání;
  • sportovní vyžití v našich objektech a příspěvky na sportovní aktivity mimo objekty;
  • lékařská péče na pracovišti;
  • zajištění stravování;
  • příspěvky na kulturní a společenské aktivity;
  • možnost využití vlastních rekreačních zařízení.

Uchazeči budou přijímáni na základě výsledků přijímacího řízení podle zákona č.361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů (délka přijímacího řízení min. 8 – 10 měsíců).

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis a vyplněný vstupní dotazník (naleznete na https://www.bis.cz/kariera/, případně obdržíte v příloze automatické odpovědi).