Skip to main content

Software developer (web, desktop, enterprise, embedded)

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Edhouse s.r.o.

Popis zaměstnavatele:

V roce 2006 se rozhodli dva kamarádi – oba programátoři, že chtějí přinášet světové projekty na Moravu. A tak vznikl Edhouse. Jednoduché to ale nebylo. Přestože oba už při studiích podnikali, rozjezd firmy hradili jen z vlastních zdrojů. Začínali v malé kanceláři, uprostřed Zlína, se svým prvním zaměstnancem – Přemou (mimochodem, je u nás doteď). :-) Dnes už je nás více než sto edhousáků a jsme nejen ve Zlíně, ale také v Olomouci, Vsetíně a Uherském Hradišti.https://youtu.be/KDkZ0iiz838

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: IT

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Olomouc, Zlín, Uherské Hradiště, Vsetín

Odměna:

Termín uzávěrky: 31. 12. 2022

Zveřejněno: 17. 8. 2022

Kontakty

Kontaktní osoba: Nikola Polášková

Kontaktní telefon: 736297813

Kontaktní email: kariera@edhouse.cz

Další kontakt:

Opravdovost

Lákat na světové projekty nebo součást týmu dnes zkouší každý. V Edhouse je oboje pravdivé, jenže to musíš zažít, ne si o tom číst v inzerátu. Protože Edhouse je mnohem víc než klišé z reklamních plakátů. Jsme moravský software house, který má své pobočky ve čtyřech městech: Zlín, Uherské Hradiště, Olomouc a Vsetín. I když si každá pobočka žije tak trochu svým vlastním životem, jedno mají společné: najdeš tu inteligentní, vzdělané a přátelské kolegy, kteří tě nenechají tápat a vždy ti pomůžou.

Součástí života v naší firmě je plná informovanost o směřování firmy i vtažení do diskuse o všech tématech, která mohou ovlivňovat tvou každodenní snahu dělat věci správně. I výběr zákazníků musí ladit s hodnotami, které jsou ve firmě neměnné od samého začátku: podnikat v regionu se skvělými lidmi a do regionu dobrou energii vracet. Stavět podnikání na spolupráci, slušnosti, fair-play, vytváření hodnot a rovnováze mezi životem v práci a po práci.

Software, který ovlivňuje celý svět

Projekty, které realizujeme s plnou důvěrou našich zákazníků, slouží lidem z nejrůznějších světových koutů. Jako třeba Centrios: systém na bázi elektronového mikroskopu nebo MAPS. Tím, čím jsou pro svět Google Maps, tím jsou pro mikroskopii Thermo Fisher MAPS. I ohromné zvětšení, které elektronové mikroskopy umožňují (více než 1 milion krát), by bylo k ničemu, kdybychom neznali kontext. Podrobnosti o jednotlivých projektech najdeš zde: https://www.vysivame.software/#projekty

Používané jazyky a nástroje

Programovací jazyky a používané nástroje: C++, C#, Java, Python, Rust, TypeScript, React, Angular, Vue.js, Node.js, SQL a další, to vše na backendu, frontendu nebo desktopových, mobilních či embedded aplikacích.

Den plný příležitostí

Naše benefity, atmosféra i kolegové ti budou každý den připomínat, že v Edhouse nejsi číslo v kartotéce, ale důležitou součástí vývojového týmu.