Sociální pracovník/pracovnice – vedoucí služby, úvazek 1,0, NZDM v MZ

Zaměstnavatel: Společnost Podane ruce o.p.s.

Společnost Podané rucePomáháme lidem osvobodit se od závislosti anebo od tíživé situace, která jim zabraňuje žít plnohodnotný život a zapojit se do života společnosti. Poskytujeme jim všestrannou podporu a profesionální služby v oblastech prevence a léčby návykového chování, programů pro děti a mládež a duševního zdraví. Zaměřujeme se také na programy penitenciární a postpenitenciární péče, ochrany veřejného zdraví a minimalizace rizik. Prostřednictvím bezmála čtyř desítek odborných center pečujeme o stovky klientů ve třech regionech České republiky.

Kategorie: Sociální péče

Místo výkonu práce: NZDM v Mohelnici a Zábřehu

Odměna: 31 550 Kč hrubé mzdy

Termín uzávěrky: 17. 11. 2023

Zveřejněno: 22. 8. 2023

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová

Kontaktní email: asistentka@podaneruce.cz

Další kontakt: +420 774 701 570

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Mohelnici a Zábřehu vypisuje výběrové řízení na pozici

Sociální pracovník/pracovnice – vedoucí služby

úvazek 1,0

Požadujeme

• Ukončená VŠ, VOŠ (sociálního, speciálně pedagogického zaměření – předpokladem je způsobilost k výkonům povolání sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/206 Sb., o sociálních službách),
  • trestní bezúhonnost,
  • praxe a odborné znalosti v oblasti sociálních služeb,
  • respekt vůči hodnotám, ve kterých je ukotvena práce Společnosti Podané ruce o.p.s.,
  • orientace v oblasti sociální práce s dětmi, dospívajícími a mladými dospělými, motivaci pro práci s cílovou skupinou,
  • znalost a orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí,
  • komunikativnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost i schopnost týmové práce, ochotu dále se vzdělávat,
  • zdravotní způsobilost,
  • výhodou je zkušenost práce s dětmi a mládeží a zkušenost práce v oboru,
  • výhodou je řidičský průkaz sk. B.

Pracovní náplň

• Vedení služby (psaní projektů, závěrečných zpráv, vedení a kontrola rozpočtu služby – to vše s podporou organizace),
  • propagace a rozvoj služby,
  • administrativa sociální služby,
  • vedení, motivace, kontrola a hodnocení zaměstnanců,
  • sociální práce s dětmi a dospívajícími ve věku 9 – 26 let, kteří jsou ohroženi sociálně nežádoucími jevy – přímá práce s klienty je nedílnou součástí náplně práce vedoucího,
  • místo výkonu práce: NZDM v Mohelnici a Zábřehu: NZDM Mohelnice, Hradební 1496, 789 85 Mohelnice; NZDM v Zábřehu, Postřelmovská 465/1A 789 01 Zábřeh – výkon práce je na obou pracovištích.

Nabízíme

• Pracovní poměr na 1,0 úvazek s nástupem od 1. října 2023 nebo dle dohody,
  • smlouvu na dobu určitou do 31.5.2024 s možností prodloužení,
  • zaškolení, možnost učit se od zkušenějších kolegů,
  • práci pod týmovou i individuální supervizí,
  • zodpovědnou, zajímavou a samostatnou práci,
  • možnost seberealizace, profesního a osobního růstu, případná finanční a časová podpora dalšího vzdělávání,
  • 6 týdnů dovolené,
  • odpovídající finanční ohodnocení dle platných mzdových tabulek – například v rámci 13. platové třídy (magisterské vzdělání) a praxe 3 roky činí finanční ohodnocení 31 550 Kč, k tomu příplatky ve výši až 8 000 Kč, po skončení zkušební doby osobní ohodnocení 2 000 Kč.

Další informace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (rozsah cca 1 strana – motivace k práci s cílovou skupinou) zasílejte do 31.8.2023,

do předmětu prosím uveďte „Výběrové řízení – NZDM MZ vedoucí služby“.

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k ústnímu pohovoru, který proběhne po předchozí telefonické dohodě.

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení prodloužit, ukončit nebo zrušit.

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelem, pro který byly poskytnuty, a po dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570

Pro bližší informace nás kontaktujte.