Senior ASP.NET Developer

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Elekt Labs s.r.o.

Popis zaměstnavatele:

Jsme stabilní česká softwarová firma. Zabýváme se vývojem a implementací pokročilých MES systémů pro automatizaci a optimalizaci výrobních procesů v průmyslových podnicích v ČR i zahraničí.KARIÉRAHledáme vývojáře ASP.NET a Delphi, PLC programátory a elektrotechniky.V našich olomouckých kancelářích nabízíme spolupráci studentkám a studentům formou stáží a dlouhodobých brigád. Pro absolventy máme adaptační program na míru.Bližší informace najdete na https://www.elektlabs.cz/kariera

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: IT

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Olomouc, Hálkova 171/2

Odměna: 55 000 - 80 000 Kč/měsíc

Termín uzávěrky: 31. 3. 2024

Zveřejněno: 29. 5. 2023

Kontakty

Kontaktní osoba: Magdaléna Přidalová

Kontaktní telefon: +420777147266

Kontaktní email: jobs@elektlabs.cz

Další kontakt:

O nás:

Jsme stabilní česká společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES systémů v průmyslových podnicích v ČR i zahraničí. Hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Senior ASP.NET Developer.

Náplň práce:

  • Vývoj ASP.NET webového rozhraní MES systému MASA
  • Vývoj v jazycích C#, Javascript, Typescript a SQL v prostředí Visual Studio 2022
  • Práce s FirebirdSQL databází
  • Analýza požadavků zákazníků
  • Komunikace se zákazníky a spolupráce s kolegy
  • Návrh nových funkcí a změn a jejich implementace
  • Vedení juniorních kolegů

Očekáváme:

  • Aspoň 5 let praxe na pozici vývojáře ASP.NET
  • Znalost jazyka C#
  • Znalost frameworků ASP.NET MVC, .NET 4 a .NET 5+
  • Znalost SQL
  • Znalost JavaScriptu
  • Znalost anglického jazyka aspoň na úrovni B2
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Výhodou:
    • Typescript, AngularJS, JQuery, Bootstrap, Blazor, WebGL
    • FirebirdSQL, MS SQL
    • OPC UA, OData, gRPC
    • Ochota jezdit na služební cesty k našim zákazníkům

Nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení dle Vašich schopností
  • Možnost kariérního růstu, řízení projektů a vedení týmu; školení v oboru
  • Práci v týmu zkušených vývojářů
  • Pružnou pracovní dobu s možností práce na home office 1 – 2 dny v týdnu
  • Dovolenou navíc za odpracované roky
  • Roční bonusy­
  • Neformální a příjemné prostředí
  • Stravenkový paušál v maximální výši, občerstvení na pracovišti
  • Zdravotní benefity 20 000 Kč ročně
  • Kancelář 300m od hlavního vlakového nádraží
  • Více na https://www.elektlabs.cz/kariera