Referent/referentka koncepce a plánování oddělení koncepce a plánování odboru sociálních věcí

Zaměstnavatel: Jihomoravský kraj

JSME moderní, otevřený a profesionální úřad - staňte se součástí velkého zaměstnavatele! Naše práce je: SMYSLUPLNÁ - děláme něco pro lidi, kteří v našem kraji žijí, snad ve všech oblastech, které vás napadnou; ROZVÍJEJÍCÍ - můžete se hodně naučit a my Vás podpoříme v dalším vzdělávání; TÝMOVÁ - můžete se stát součástí mnoha týmů, formálních i neformálních; STABILNÍ - u nás najdete stabilní zaměstnání v přátelském pracovním prostředíSamozřejmostí je rovný přístup, slaďování pracovního a rodinného života.

Kategorie: Neuvedeno

Místo výkonu práce: Brno město

Odměna: 25.280,- - 37.170,-

Termín uzávěrky: 31. 3. 2023

Zveřejněno: 29. 11. 2022

Kontaktní osoba: Mgr. Alena Novotná

Kontaktní email: kucerova.martina@kr-jihomoravsky.cz

Další kontakt: Ing. Radka Kovářová

Charakteristika vykonávané práce:
• budete se podílet na nastavení sítě dostupných, efektivních a kvalitních sociálních služeb na území Jihomoravského kraje prostřednictvím procesu komunitního plánování
• zpracovávat strategické dokumenty v oblasti plánování sociálních služeb
• zajišťovat metodickou a konzultační činnost obcím a poskytovatelům sociálních služeb
• posouvat systém sociálních služeb s ohledem na aktuální trendy a potřeby těch, kteří ho využívají
• podílet se na realizaci inovativních projektů
• organizovat pracovní setkání a semináře pro zástupce obcí a spolupracující subjekty

Kontaktní pracovník: Mgr. Alena Novotná, DiS., vedoucí oddělení koncepce a plánování, odboru sociálních věcí, tel. 541 652 178.

Požadujeme:
• potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
• studijní obor: nejlépe sociální služby, sociální práce, sociální politika apod.
• zvláštní odborná způsobilost sociálních službách (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
• znalosti oboru: agenda sociálních služeb
• praxe: vítána v agendách sociálních služeb nebo samospráv, zejména v oblastech plánování sociálních služeb
• rutinní splnění podmínek stanovených v § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů
• jazykové znalosti: vítány
• další požadavky:
o analytické a koncepční myšlení
o samostatnost, zodpovědnost, iniciativa, pečlivost, adaptabilita
o schopnost samostatné i týmové práce
o velmi dobré komunikační schopnosti a organizační dovednosti
o prezenční schopnosti: veřejně i on-line prostředí (MS Teams, apod.)
o schopnost přizpůsobit se dané situaci, operativně řešit problémy
o schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu
o ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti
o dobrá uživatelská znalost MS Office (zejména Excel)
o řidičské oprávnění skupiny B vítáno

• týmovou spolupráci a odbornou podporu (zaškolení) ze strany kolegů, mentora (nejen) během zkušební doby,
• stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv,
• 5 týdnů dovolené, 3 dny „placené“ sick days,
• stravenky v hodnotě 130 Kč,
• příspěvek na penzijní připojištění, ve výši 1.000Kč/měsíc,
• příspěvek na Edenred Benefits Card 6.000 Kč/rok,
• zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení,
• firemní mateřskou školku,
• jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání.

Písemnou přihlášku se strukturovaným profesním životopisem zašlete na e-mailovou adresu: kariera@jmk.cz nejpozději do 31.03.2023. Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.

Náležitosti přihlášky: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), telefonní spojení, email, datum a podpis.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo. Uchazeči budou k účasti ve výběrovém řízení vyzváni.

Pokud Vás nabídka obsazovaného místa zaujala, bližší informace naleznete na www.jmk.cz – volná místa.
Všem zájemcům děkujeme!