Skip to main content

referent/ka veřejných zakázek

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Jihomoravský kraj

Popis zaměstnavatele:

JSME moderní, otevřený a profesionální úřad - staňte se součástí velkého zaměstnavatele! Naše práce je: SMYSLUPLNÁ - děláme něco pro lidi, kteří v našem kraji žijí, snad ve všech oblastech, které vás napadnou; ROZVÍJEJÍCÍ - můžete se hodně naučit a my Vás podpoříme v dalším vzdělávání; TÝMOVÁ - můžete se stát součástí mnoha týmů, formálních i neformálních; STABILNÍ - u nás najdete stabilní zaměstnání v přátelském pracovním prostředíSamozřejmostí je rovný přístup, slaďování pracovního a rodinného života.

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Administrativa

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Brno

Odměna: od 22.980Kč do 33.790Kč + možnost osobního ohodnocení a odměn

Termín uzávěrky: 27. 4. 2022

Zveřejněno: 15. 2. 2022

Kontakty

Kontaktní osoba: Mgr. Jakub Váňa

Kontaktní telefon: 541651230

Kontaktní email: kucerova.martina@kr-jihomoravsky.cz

Další kontakt: Martina Kučerová

Odbor investic zajišťuje realizaci investičních projektů Jihomoravského kraje, stojí tak např. za výstavbou VIDA! science centra, stavbou Areálu sportovních nadějí, či rekonstrukcí koncertního sálu Konzervatoře Brno a v současné době buduje výjezdové základny Zdravotnické záchranné služby po celém Jihomoravském kraji, Domov pro seniory v Hustopečích či Dětskou léčebnu se speleoterapií v Ostrově u Macochy.

Konkrétní náplní činnosti referenta/referentky veřejných zakázek oddělení veřejných zakázek je:
o příprava zadávacích řízení – od konzultací s odborníky či dodavateli, přes navržení nejvhodnějšího způsobu zadávání veřejné zakázky až po přípravu zadávacích podmínek včetně textu smlouvy,
o zajištění realizace zadávacích řízení – prohlídky míst plnění, správa veřejné zakázky v elektronickém nástroji E-ZAK, posuzování a hodnocení nabídek, příprava podkladů a dokumentů pro rozhodování orgánů Jihomoravského kraje, komunikace s účastníky zadávacích řízení,
o spolupráce s příspěvkovými organizacemi Jihomoravského kraje (školy, nemocnice, muzea, domovy pro seniory) při přípravě a realizaci jejich projektů, metodická pomoc v oblasti zadávání veřejných zakázek.

Pokud Vás činnost obsazovaného místa zaujala, bližší informace naleznete na www.jmk.cz – volná místa. Všem zájemcům děkujeme!