referent/ka pro tělovýchovu a sport oddělení sportu odboru školství

Zaměstnavatel: Jihomoravský kraj

JSME moderní, otevřený a profesionální úřad - staňte se součástí velkého zaměstnavatele! Naše práce je: SMYSLUPLNÁ - děláme něco pro lidi, kteří v našem kraji žijí, snad ve všech oblastech, které vás napadnou; ROZVÍJEJÍCÍ - můžete se hodně naučit a my Vás podpoříme v dalším vzdělávání; TÝMOVÁ - můžete se stát součástí mnoha týmů, formálních i neformálních; STABILNÍ - u nás najdete stabilní zaměstnání v přátelském pracovním prostředíSamozřejmostí je rovný přístup, slaďování pracovního a rodinného života.

Kategorie: Array

Odměna: OD 25.280,- KČ DO 37.170,- KČ DLE DÉLKY PRAXE (MOŽNOST OSOBNÍHO OHODNOCENÍ A ODMĚN)

Termín uzávěrky: 24. 8. 2023

Zveřejněno: 21. 12. 2021

Kontaktní osoba: Mgr. Šimon Karger

Kontaktní email: kucerova.martina@kr-jihomoravsky.cz

Další kontakt: Martina Kučerová

Krajský úřad Jihomoravského kraje

hledá vhodného kandidáta/kandidátku na obsazení místa

referenta/referentky pro tělovýchovu a sport   oddělení sportu odboru školství

(pracovní poměr na dobu určitou – po dobu trvání rodičovské dovolené)

Místo výkonu práce:         Žerotínovo náměstí 3, BRNO

Platové podmínky:            se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 11

Termín nástupu:                 co nejdříve – dle dohody

Charakteristika vykonávané práce: koordinační a metodická činnost v oblasti sportu, zajišťování agendy správy dotací nebo jiných účelově vázaných prostředků, spolupráce při tvorbě krajské koncepce rozvoje tělovýchovy a sportu v návaznosti na celostátní koncepci s ohledem na krajská specifika, konzultační a poradenská činnost pro obce a subjekty působící v oblasti tělovýchovy a sportu, prezentace podpory sportovního prostředí ze strany JMK, zajištění sportovně-společenských akcí pořádaných krajem atd.

Kontaktní pracovník:

Mgr. Šimon Karger, vedoucí oddělení sportu odboru školství, telefon 541 651 603,  e-mail: karger.simon@jmk.cz

Mgr. Martina Kučerová, oddělení personální odboru kancelář ředitele     telefon 541 651 230, e-mail: kucerova.martina@jmk.cz

Požadujeme:

• potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
  • studijní obor: nejlépe sport, ekonomika, veřejná správa
  • znalosti oboru: oblast sportu, tělovýchovy, dotací a veřejné podpory
  • zvláštní odborná způsobilost: při finančním hospodaření územních samosprávných celků a jeho přezkumu (do 18 měsíců po nástupu do pracovního poměru)
  • jazykové znalosti: vítány
  • praxe: v oblasti sportu, správy dotací, veřejné podpory či veřejné správy výhodou
  • splnění podmínek stanovených § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů
  • další požadavky:
  • komunikační, organizační, vyjadřovací a prezentační schopnosti
  • odolnost vůči stresu, schopnost práce pod tlakem
  • schopnost přizpůsobit se dané situaci, operativně řešit problémy, analytické myšlení
  • zodpovědnost, pečlivost, preciznost, adaptabilita, systematičnost
  • ochota dále se vzdělávat, schopnost aplikace získaných vědomostí
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • uživatelská znalost MS Office
  • řidičské oprávnění skupiny B výhodou.

• týmovou spolupráci a odbornou podporu ze strany kolegů
  • osobní přístup mentora během zkušební doby, kvalifikované uvedení do problematiky,
  • osobní příplatek a odměny odpovídající dosahovaným výsledkům,
  • pět týdnů dovolené, sick days,
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefits Card,
  • zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení,
  • firemní mateřskou školku,
  • jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání,
  • stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv.

Písemnou přihlášku se strukturovaným profesním životopisem zašlete na e-mailovou adresu: kariera@jmk.cz nejpozději do 24.08.2023. Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.