Přijmeme koncipienta/koncipientku do naší ostravské pobočky!

Kategorie: Právní služby

Místo výkonu práce: Ostrava

Odměna: 30.000-34.000

Termín uzávěrky: 25. 7. 2024

Zveřejněno: 23. 11. 2023

Kontaktní osoba: Pavla Sedláčková

Chceš se věnovat poskytování právních služeb, které mají dopad v regionu i České republice? Hledáme do našeho týmu skvělé začínající právníky a právničky. Přidej se do ostravského týmu Frank Bold Advokáti a pojď s námi růst!

O čem bude tvoje práce a co se můžeš naučit?

• Posilujeme tým, který se věnuje primárně veřejnému právu s přesahy případů do soukromoprávní oblasti. Věnovat se tak u nás budeš převážně stavebnímu právu, developmentu, územnímu plánování, ale také se budeš potkávat se smluvní agendou.
  • Dostaneš se k zajímavým kauzám, které mají dopad na rozvoj Moravskoslezského kraje. Budeš s námi pomáhat developerům realizovat jejich projekty férově a s respektem k území, obcím dobře nastavovat spolupráci s investory. V dalších projektech se věnujeme rekultivaci brownfieldů, podpoře modro-zelené infrastruktury a obnovitelných zdrojů energie.
  • Budeš s námi psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články.
  • Naučíš se profesionálně komunikovat, ať už na jednání, poradách, webináři či konferenci. Budeš jednat s klienty, dobře je zastupovat a vést je ke konstruktivním rozhodnutím.

Tvůj nový tým a kolegové v ostravské kanceláři

Naše týmy jsou rozložené napříč pobočkami, budeš tak mít své kolegy v Ostravě, Brně i Praze.

Tvým mentorem v ostravské kanceláři bude náš advokát Vašek. Podívej se, na čem Vašek pracuje a do jakých případů se můžeš zapojit. V ostravské kanceláři se pravidelně budeš potkávat také s Hankou či  Martinem.

Je to pozice pro tebe?

• Máš chuť získat už během koncipientury velkou míru zodpovědnosti, rychle se učit a dostávat se k větším případům.
  • Chceš se věnovat veřejnému právu, avšak láká tě i jeho kombinace se soukromým právem.
  • Zvládneš dobře fungovat v rámci nastavených procesů, pracovat s rychlými deadliny a nevzdáváš se, i když případ nejde zrovna lehce.
  • Máš za sebou alespoň 1 rok právní praxe během studia nebo po škole.

Najdeš u nás taky ….

• Pracovní místo v historickém centru Ostravy v užším kolektivu.
  • Smysluplnou práci na ambiciózních projektech, silný etický kodex advokátní kanceláře.
  • Tým, který táhne za jeden provaz, flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova. Přesčasy u nás nejsou standardem.
  • Nástupní mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení v rozmezí 30.000 – 34.000 Kč, odměny za skvělý výkon a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování, Cafeterii, 5 týdnu dovolené nebo třeba dog friendly office.

Oceňujeme skvělou práci a chceme, aby naši členové týmu dlouhodobě expertně rostli. Stojíme o dlouhodobou spolupráci, takže když nám to společně půjde, budeme s tebou rádi počítat i po složení advokátních zkoušek.

Je to ta správná příležitost pro tebe?  Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis prostřednictvím formuláře na našich stránkách budfrankbold.cz/pridej-se-do-tymu/. Ozveme se ti zpět.