Skip to main content

Právní/právnička do týmu veřejných zakázek

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Státní fond životního prostředí ČR

Popis zaměstnavatele:

Jsme státní institucí rezortu životního prostředí, která od roku 1992 zprostředkovává investice do ochrany a zlepšování životního prostředí v České republice.Formou dotací a půjček spolufinancujeme projekty přispívající ke zlepšování kvality vod, ovzduší, nakládání s odpady a ochrany přírody a krajiny. Podporujeme také environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu, využívání obnovitelných zdrojů energie a úsporu energií.

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Administrativa

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Praha

Odměna:

Termín uzávěrky: 8. 10. 2021

Zveřejněno: 29. 9. 2021

Kontakty

Kontaktní osoba: Ing. Michaela Těthalová

Kontaktní telefon: 267 994 300

Kontaktní email: kariera@sfzp.cz

Další kontakt:

Hledáte práci, která má smysl a bude Vás bavit? Místo, kde se můžete realizovat a profesně rozvíjet? Chcete se podílet na zlepšování životního prostředí v naší zemi? Pak se neváhejte přihlásit k nám do výběrového řízení.

Koho hledáme?

Na Státní fond životního prostředí ČR (Odbor právní, Oddělení II.) přijmeme do pracovního poměru – zástup za rodičovskou dovolenou právníka/právničku, kde hlavní náplní je problematika veřejných zakázek, a to posuzování zákonnosti průběhu zadávacích řízení žadatelů o dotace. V rámci práce ale u nás získáte širokou škálu znalostí od přípravy obchodněprávních smluv až po fungování evropských fondů.

Hledáme kolegu nebo kolegyni, který/á má právní vzdělání v oboru Právo a právní věda, případně je studentem posledního ročníku. Má zodpovědný přístup k práci, rád/a pracuje v týmu i samostatně a chce se profesně rozvíjet. Zkušenosti v oblasti veřejných zakázek oceníme, ale nejsou podmínkou – nové kolegyni nebo kolegovi rádi pomůžeme do tohoto zajímavého oboru proniknout.

Jak to u nás chodí?

V odboru máme přátelský kolektiv, ve kterém si vždy rádi navzájem poradíme a naši týmovou spolupráci zlepšujeme v rámci teambuildingů. Naše pracovní doba je flexibilní a poskytuje tak možnost lepší organizace volného času. U nás budete mít příležitost účastnit se jazykových kurzů i odborných školení, samozřejmostí jsou potom výhody jako příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 5 sickdays ročně, a příspěvek na sportovní a kulturní vyžití v hodnotě 8 400,- Kč. Nabízíme i zajímavé finanční ohodnocení sestávající z „tabulkového“ základu (13. platová třída v rozpětí 27 980 – 41 290 Kč dle dosažené praxe) spolu s možností osobního příplatku (v rozpětí 5 000 – 8 000 Kč za měsíc) a dalších pravidelných mimořádných a motivačních odměn (2 300 – 11 500 za měsíc).

 

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete nejpozději do 8. října 2021 strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@sfzp.cz. Do předmětu zprávy, prosím, uveďte: Právník/čka – OP – Odd.II. – zástup za RD (677)

Více informací k pozici naleznete pod tímto odkazem: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/aktualne-volna-mista/detail/?id=369

 

Pokud se chcete dozvědět více o SFŽP ČR a našich dotačních programech, navštivte následující odkazy:

web SFŽP ČR: https://www.sfzp.cz/

web SFŽP ČR/kariéra: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/

u nás na Fondu: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/u-nas-na-fondu/