PRACOVNÍK/PRACOVNICE S MLÁDEŽÍ – PŘEROVSKO A HRANICKO

Zaměstnavatel: Člověk v tísni, o.p.s.

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci a podporu lidských práv u nás i ve světě. V Olomouckém kraji poskytujeme sociální a vzdělávací programy.

Kategorie: Vzdělávání

Místo výkonu práce: Přerovsko a Hranicko

Odměna: 20 800,- Kč (až do výše 27.040,- Kč v rámci juniorní pozice)

Termín uzávěrky: 24. 3. 2024

Zveřejněno: 17. 2. 2023

Kontaktní osoba: Jana Zbožínková

Kontaktní telefon: +420739320313

Kontaktní email: jana.zbozinkova@clovekvtisni.cz

Jsme jedna z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Pomáháme v zahraničí, ale velkou část naší energie věnujeme práci v České republice, kde poskytujeme sociální služby pro dospělé a vzdělávací a podpůrné služby pro děti a mládež. Aktuálně hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovník/pracovnice s mládeží pro Přerovsko a Hranicko.

Hledáme člověka, který:

• bude pracovat v lokalitě Přerovsko a Hranicko na úvazek 0,8
  • bude podporovat mladé lidi (14-26 let), kteří mají ztížené podmínky ve vzdělávání, rozvíjení svého potenciálu, smysluplném trávení volného času i překonávání nejrůznějších těžkostí, s nimiž se setkávají
  • se umí bavit s mladými lidmi a motivovat je, má dostatek energie a empatie
  • se bude věnovat individuálnímu poradenství mladým lidem i práci s celou rodinou, spolupráci se školami a s dalšími institucemi, sebezkušenostním a volnočasovým aktivitám, materiální pomoci a další podpoře při vzdělávání a profesnímu i osobnostnímu rozvoji dospívajících
  • má odhodlání prosazovat rovný přístup ve vzdělávání
  • je zodpovědný, proaktivní, samostatný a zároveň schopný pracovat v týmu
  • je ochotný pracovat i v terénu přímo v domácnostech rodin a cestovat po přilehlých obcích na Přerovsku a Hranicku
  • má SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti sociální práce, psychologie nebo pedagogiky, zkušenosti v práci s dětmi a mládeží (výhodou, ne podmínkou)
  • zvládá práci s dokumenty a běžnou práci na počítači (Word, Excel, internet)

• práci na úvazek 0,8 s nástupní mzdou 20 800,- Kč, po zkušební době navýšení o osobní ohodnocení (až do výše 27.040,- Kč v rámci juniorní pozice)
  • nástup od dubna 2024, příp. dohodou
  • smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
  • neformální, otevřené a přátelské prostředí
  • práci, která má smysl
  • podporu v podobě metodického vedení a spolupracujícího týmu
  • volnost v plánování pracovního dne
  • možnost odborného růstu, zaškolení, vzdělávání
  • individuální a týmovou supervizi
  • 25 dní dovolené, homeoffice, zdravotní volno, možnost čerpat studijní volno
  • služební notebook, služební telefon s datovým tarifem

PŘIHLÁŠKA K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ:

V případě zájmu o tuto pozici zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis emailem na adresu jana.zbozinkova@clovekvtisni.cz nejpozději do 29. 2. 2024. Do předmětu mailu uveďte „Práce s mládeží Přerov a Hranice“.

Originál inzerátu: https://www.clovekvtisni.cz/kariera/pracovnik-pracovnice-s-mladezi-prerovsko-a-hranicko-1667jo