Pomoc s přípravou na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium

Zaměstnavatel: RC Heřmánek

Posláním Rodinného centra Heřmánek je podpora rodičovství, mezigeneračních vztahů a komunity, posilování hodnoty rodiny ve společnosti. V rámci své činnosti nabízí: - hernu s programem – rodičovské skupiny, sdílení zkušeností, vzdělávání formou workshopů, seminářů a kurzů, - eko programy, výtvarné workshopy a jazykové kurzy pro rodiče s dětmi, - odborné poradenství, - dobrovolnickou pomoc v rodinách, - mezigenerační program „Přečti“ a Klub pohádkových babiček a dědečků, - mezigenerační setkávání a program „Povídej“, - volnočasové aktivity, - akce pro veřejnost, - sbírky materiální, potravinové a finanční pomoci rodinám v nepříznivé životní situaci.Rodinné centrum Heřmánek si bez spolupráce dobrovolníků z řad studentů, rodičů na rodičovské dovolené, rodičů, kterým děti již odrostly, ale do Heřmánku se rádi vracejí, či seniorů, nedokáže svůj chod představit. Jsou to právě oni, kdo přinášejí svěží energii, nadšení, různorodé dovednosti a nápady, které mohou v rámci aktivit rodinného centra realizovat. Jsou to právě oni, kteří se podílejí na tom, že Heřmánek stále kvete!

Typ: Dobrovolnická příležitost

Kategorie: Děti a mládež

Počet hodin za týden: 2 hodiny týdně

Místo výkonu práce: Olomouc

Termín uzávěrky: 31. 1. 2024

Zveřejněno: 7. 12. 2023

Vhodné pro středoškoláky?

Pokud máte zájem o tuto nabídku, kontaktujte nás

Jméno a příjmení*

Telefon*

Jste dobrý v matematice, nebo v českém jazyce? Měl/la byste kapacitu věnovat 2h týdně chlapci, který je chytrý, ale rodinná situace mu neumožňuje se systematicky připravovat na přijímací zkoušky? Rodina s více dětmi hledá dobrovolnickou pomoc při přípravě syna na přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka na víceleté gymnázium v Olomouci.