Skip to main content

Pohybový instruktor/ka

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Státní léčebné lázně Bludov, s. p.

Popis zaměstnavatele:

Lázně Bludov jsou tradičním lázeňským místem spojeným dlouhá léta především s léčbou dětské obezity . Ač lázně, jsme především zařízením rehabilitačním . Disponujeme týmem lidí napříč odbornostmi léčebné rehabilitace. Jde o pediatry, lékaře rehabilitační a fyzikální medicíny, fyzioterapeuty a ergoterapeuty. S řadou dalších odborností spolupracujeme externě. Zejména v posledním desetiletí dochází k reprofilizaci zameření našich služeb s tím, že naší péče stále více využívá dospělá klientela. Krom tradičního lázeňského spektra péče se nově zaměřujeme na časnou ambulantní rehabilitaci u pacientů po ortopedických operacích, traumatologických operacích, úrazech , neurologických onemocněních s poruchou hybnosti do 6 měsíců od vzniku a všechny další případy s potřebou časného zahájení léčebné rehabilitace.

Parametry

Typ: DPP

Kategorie: Služby

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Lázeňská 572, Bludov 78961

Odměna:

Termín uzávěrky: 31. 7. 2022

Zveřejněno: 11. 7. 2022

Kontakty

Kontaktní osoba: Bc. Radka Havlíčková

Kontaktní telefon: 602302554

Kontaktní email: haltmar@lazne-bludov.cz

Další kontakt: 602294069

POHYBOVÝ INSTRUKTOR

Nabízené volné pracovní místo je vhodné pro studenty, nebo absolventy, tělovýchovných, zdravotních nebo pedagogických zaměření. Požadujeme kladný vztah k dětem ( 10-16 let), komunikativnost, flexibilitu, kreativitu a trestní bezúhonnost.

Nabízíme: Pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek, či dohodu o provedení práce. Nemusí se jednat jen o dočasnou spolupráci, preferujeme navození dlouhodobého pracovního vztahu. Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená, včetně víkendů a svátků. Ostatní podmínky budou sjednány individuálně.

 

kontaktní osoba: Bc. Radka Havlíčková

email: havlickova@lazne-bludov.cz

tel.: 602294069

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!