Skip to main content

Brigáda ve výrobě EDWARDS LUTÍN – směny si vyberete sami dle svých časových možností

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Flecto, s.r.o.

Popis zaměstnavatele:

Jsme platforma pro plánování směn. U nás si vyberete projekt a naplánujete si směny, které vám časově vyhovují. Veškeré plánování se děje přes webovou aplikaci. Přehled projektů najdete na www.flecto.cz. Informaci o nově vypsaných směnách vám zašleme formou sms. Směny si můžete také jednoduše zrušit nebo změnit. Pracovat budete na dohodu o provedení práce nebo na dohodu o pracovní činnosti. Dohodu budete mít přímo se zaměstnavatelem, u kterého budete práci vykonávat – nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání.

Parametry

Typ: Jiná

Kategorie: Řemeslné a manuální práce

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Edwards - Jana Sigmunda 300/300, 783 49 Lutín

Odměna: 150 - 160Kč/hod.

Termín uzávěrky: 24. 1. 2022

Zveřejněno: 5. 1. 2022

Kontakty

Kontaktní osoba: Irena Berková

Kontaktní telefon: +420 601 001 342

Kontaktní email: katerina.tkadlecova@flecto.cz

Další kontakt: V případě, že si nevíte rady, volejte naši podporu Irenu Berkovou - tel.: 601 001 342

Přes platformu Flecto si nyní můžete vybrat směny na pozici OPERÁTOR VÝROBY – EDWARDS LUTÍN 150Kč/hod.

Směny si plánujete sami, vzhledem ke zaškolení a lékařské prohlídce je požadavek na alespoň 5 směn. Na tuto brigádu můžete chodit dlouhodobě.

CO BUDETE NA POZICI DĚLAT?

Montovat vakuové vývěvy. Jedná se o velmi jednoduchou práci, která vyžaduje zručnost. Na pozici vás zaškolíme na ŠKOLÍCÍ SMĚNĚ, která se koná 24.1. ledna. Detailní informace najdete zde:

LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA

Abyste u nás mohli pracovat, je nutné vyřídit si lékařskou prohlídku, ta je pro vás zdarma a pro detailní informace prosím volejte Irenu Berkovou na telefonním čísle: 601 001 342, která vám vše ráda vysvětlí.

KDE BUDETE PRACOVAT A ZA KOLIK

Pracovat budete ve výrobním závodě Edwards Lutín na adrese Jana Sigmunda 300/300, 783 49 Lutín. Závod je dobře dostupný z Olomouce i Prostějova (vzdálenost do 15 km). Je možno využít autobusovou dopravu, vystupte na zastávce Lutín Neptun (5minut pěší chůzí) nebo Lutín Sigma (3 minuty pěší chůzí).

Pracovat budete nejdříve na DPP, až vyčerpáte 300 hodin, budete převedeni na DPČ, odměna za práci je 150Kč za odpracovanou hodinu. Smlouvu budete mít přímo se společností Edwards.