Skip to main content

Měň svět z Ostravy: hledáme koncipienta(tku) do týmu

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Society, z. s.

Popis zaměstnavatele:

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě na evropské úrovni prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.Více o nás najdeš na Cocuma.cz/frank-bold

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Právní služby

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Ostrava

Odměna: 27.000 – 33.000

Termín uzávěrky: 3. 12. 2021

Zveřejněno: 12. 11. 2021

Kontakty

Kontaktní osoba: Anna Rytířová

Kontaktní telefon: +420 734 574 492

Kontaktní email: zamestnani@frankbold.org

Další kontakt:

Pracuj na kauzách, které změní Ostravsko a Moravskoslezský region. Pojď s námi poskytovat skvělé služby našim klientům v nejvyšším etickém standardu. Pracuj na velkých věcech – ať už jde o akvizice v řádu miliard, případy, o kterých budeš mluvit v televizi, nebo přípravu změn zákonů, které budou mít systémový dopad. Přidej se do ostravského týmu Frank Bold Advokáti!

Jak to vypadá v praxi?

 • Projektu POHO 2030 společnosti Moravskoslezské Investice a Development, a.s., jehož cílem je rozvoj Pohornické krajiny Karvinska, jsme poskytovali odbornou podporu k tématu komunitní energetiky a dále spolupracujeme.
 • Moravskoslezskému inovačnímu centru jsme pomáhali vyřešit problematiku financování z veřejných zdrojů, aby měli prostředky na svou činnost a mohli vytvářet podhoubí pro vznik start-upů v regionu.
 • Architektům v MAPPA Ostrava poskytujeme právní podporu v realizaci projektů, které přispívají k rozvoji veřejných prostranství v Ostravě.
 • Pracovali jsme na novém stavebním zákoně, spolupracujeme s univerzitami.

K čemu u nás můžeš využít svůj talent?

 • V našem týmu můžeš klientům pomáhat dělat dobrá rozhodnutí. Developerům realizovat jejich projekty férově a s respektem k území. Obcím dobře nastavit spolupráci s investory, nebo lépe připravovat kvalitní územní plány.
 • Můžeš přispět k podpoře modro-zelené infrastruktury nebo obnovitelných zdrojů energie a pomáhat klientům zkvalitňovat realizaci veřejných zakázek.
 • V Moravskoslezském kraji se můžeš zapojit do řešení témat souvisejících s životním prostředím v regionu, jako je zlepšování kvality ovzduší, rekultivace brownfieldů nebo přechod na bezuhelnou energetiku.
 • Bude to z velké části o veřejném právu, rozhodně se vedle toho potkáš i se smluvní agendou a dalším přesahem do občanského a korporátního práva.

 

Co děláme, jak to děláme, kdo jsme? Podívej se na budfrankbold.cz.

 

Zapadneš k nám? Jsi náš člověk, jestli …

 • Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. K tomu ti pomáhá tvůj drive, schopnost vytrvat a napřít síly, kam je třeba. Když se do něčeho pustíš, jen tak to nevzdáš,
 • Baví tě právo a chceš práci, kde můžeš mít dopad, přispět ke konstruktivním řešením, přinášet nové úhly pohledu i odvážná řešení.

Najdeš u nás taky …

 • Full time práci v historickém centru Ostravy, s cestováním za klienty a kolegy v pobočkách v Brně a v Ostravě.
 • Skvělý a našlápnutý tým tvořený lidmi, kterým záleží na výsledcích a dopadu jejich práce, neformální pracovní prostředí a prostor k růstu.
 • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, i když zrovna není pandemie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
 • Nástupní měsíční mzdu 27.000 – 33.000 a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování a benefitní systém Cafeterie.
 • Ve veřejném právu máme dlouholeté know-how, takže pokud ses s ním zatím setkal/a jen okrajově, budeš mít v týmu kolegy, kteří ti pomůžou se vše rychle naučit.

Pojď do toho s námi! Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis na našich stránkách https://budfrankbold.cz/men-svet-z-ostravy-hledame-koncipientatku-do-tymu/. Ozveme se ti zpět.