Lektor/ka českého jazyka nebo matematiky

Zaměstnavatel: Vzdělávací centrum Populo, z. s.

Jsme Škola Populo a již devátým rokem se věnujeme individuálnímu doučování žáků základních, středních, ale i vysokých škol. Kromě doučování studenty připravujeme na přijímací zkoušky, maturity nebo k jazykovým certifikátům. Doučování provádíme vždy individuálně ve formě jeden student - jeden lektor. Lektor se tak dokáže přizpůsobit všem potřebám studenta a vytvořit výuku na míru.

Typ: Brigáda

Kategorie: Vzdělávání

Místo výkonu práce: Olomouc

Odměna: dle domluvy

Termín uzávěrky: 31. 1. 2024

Zveřejněno: 7. 12. 2023

Kontaktní osoba: Jan Navrátil

Kontaktní email: kariera@skolapopulo.cz

Je pro tebe zásadní, aby tvá práce dávala smysl a rozhodně to nebyla nuda? Je jedním z tvých požadavků časová flexibilita a dobré finanční ohodnocení? Pokud je odpověď ano, přidej se k týmu lektorů Školy Populo, protože u nás tě práce bude bavit!

Ve Škole Populo se věnujeme individuálnímu doučování předmětů základních, středních i vysokých škol a vybraných cizích jazyků. Doučování probíhá v našich plně vybavených učebnách v centru města nebo online z pohodlí domova. Spolupracujeme s více než 700 lektory po celé České republice.

Svůj rozvrh si můžeš flexibilně plánovat a doučování tak zcela přizpůsobit svým časovým možnostem. Díky naší webové aplikaci je výběr jednotlivých kurzů naprosto snadný a transparentní.

Náplň práce:
– doučování různých věkových kategorií žáků, studentů a dalších zájemců o vzdělávání prezenčně na pobočkách nebo online formou
– komunikace a spolupráce s týmem Školy Populo
– součinnost v oblasti zajištění kvality našich služeb a spokojenosti klientů
– administrativní práce v naší webové aplikaci

– empatii, přátelský přístup a nadšení z práce
– komunikační a prezentační dovednosti
– zodpovědnost a tah na branku
– perfektní znalost vyučovaného předmětu
– zájem o dlouhodobou spolupráci
– minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
– mírně pokročilá znalost práce s PC a stabilní internetové připojení
– předchozí zkušenosti výhodou

– motivující finanční ohodnocení
– pestrou nabídku kurzů
– podporu koordinátorů a metodického centra
– doučování v plně vybavených učebnách
– časově flexibilní práci
– dlouhodobou spolupráci
– rozvoj prezentačních i pedagogických schopností
– možnost kariérního růstu
– účast na projektech
– potvrzení odborných praxí pro studenty vysokých škol
– vhodno i na zkrácený úvazek pro OZP/OZZ

Benefity:
– poskytnutí učebnic a výukových materiálů
– občerstvení na pobočkách zdarma
– zvýhodněné lekce pro tebe, pokud se budeš chtít sám vzdělávat ve Škole Populo

A jaké bude tvé finanční ohodnocení? Všechny lekce v rámci určitého kurzu mají stanovenou sazbu, která může dosahovat až do výše 350,-Kč za 45 minutovou lekci. Ty sám tedy ovlivníš svůj výdělek výběrem kurzů a svým proaktivním přístupem.

Pošli nám svůj životopis a stručný motivační dopis ve formátu PDF a napiš nám, jaké předměty máš zájem doučovat. Zaslané materiály prostudujeme a následně tě budeme kontaktovat.

Tým Školy Populo