Skip to main content

Lékař/lékařka pro dětské oddělení

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Nemocnice TGM Hodonín, p. o.

Popis zaměstnavatele:

Ctíme tradice* V roce 2010 byla v areálu nemocnice odhalena pamětní busta prvního prezidenta a hodonínského rodáka Tomáše Garigue Masaryka , jehož jméno nemocnice nese od roku 1997.V roce 2022 oslavíme 70 let* Nemocnice byla otevřena 1. 5. 1952. Tehdy byla zprovozněna lůžka interního oddělení, chirurgického oddělení, dětského oddělení a také lůžka oddělení očního. Od září 1952 byla do provozu uvedena další lůžka gynekologicko-porodního oddělení. Celkem tehdy nemocnice disponovala třistatřicetisedmi lůžky. Do roku 1981 pokračoval vzestup počtu lůžek až na téměř čtyřista.Neustále se rozvíjíme*Po překonání nejasností v otázkách privatizace došlo v roce 1999 k realizaci plánů na modernizaci a rekonstrukci ambulancí, operačních sálů a lůžkové části nemocnice. Tyto aktivity postupně směřují k vybudování komplexu moderní nemocnice odpovídající evropskému standardu.* Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace, je součástí sítě zdravotnických zařízení Jihomoravského kraje. Kvalifikovaně zajišťuje zdravotní péči léčebnou, diagnostickou, ošetřovatelskou, rehabilitační, preventivní, poradenskou a lékárenskou. Nemocnice vlastní certifikát ISO 9001 pro všechna oddělení. Příroda léčí s námi*Hodonínská nemocnice také obhospodařuje jeden z největších parků ve městě včetně skleníků a zimní botanické zahrady se sbírkou cykasovitých rostlin nadregionálního významu.

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Zdravotnictví

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Hodonín

Odměna:

Termín uzávěrky: 1. 1. 1970

Zveřejněno: 30. 11. 2021

Kontakty

Kontaktní osoba: MUDr. František Černý

Kontaktní telefon: 518306354

Kontaktní email: kuzmova@nemho.cz

Další kontakt: Mgr. Bohdana Kuzmová Křepinská

 • Dětské oddělení Nemocnice TGM zahrnuje:
  -Dětské oddělení standardní, to zajišťuje léčebnou a diagnostickou péči pro děti a mladistvé do dokončeného 18. roku věku.
  -Dětská JIP slouží dětem, které potřebují zvýšenou péči a dohled a u nichž hrozí selhání základních životních funkcí, pracují zde atestovaní lékaři v oboru pediatrie a dětské sestry specialistky v oboru intenzivní péče a pediatrie.
  -Ambulance s pohotovostí
 • Nabízíme: Možnost nástupu ihned, individuálně možnost získání ubytování, firemní mini školičku, volbu typu úvazku dle dohody,

výborné platové podmínky a náborový příspěvek, fond FKSP,
podporu dalšího vzdělávání,
hrazenou účast na kongresech a seminářích.

 • Požadujeme:
 • VŠ lékařského směru
 • Výhodou je specializace v oboru nebo lékař se základním kmenem.
 • Pozice je vhodná i absolventy se zájmem o pediatrii.