LÉKAŘ/KA NA HEMATOLOGICKO-TRANSFUZNÍM ODDĚLENÍ

Zaměstnavatel: Institut klinické a experimentální medicíny

Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Zaměřuje se na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky.IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří.Naším smyslem je pomáhat každému jednotlivému pacientovi, hledat nejúčinnější způsoby prevence chorob, snižovat nemocnost, invaliditu a úmrtnost, zvyšovat kvalitu let života, které jsme přidali a zobecňovat poznatky z klinické praxe ve prospěch lékařské vědy.Posouváme medicínu kupředu, buďte u toho s námi!

Kategorie: Zdravotnictví

Místo výkonu práce: IKEM, Praha

Termín uzávěrky: 15. 5. 2024

Zveřejněno: 4. 4. 2024

Kontaktní osoba: Petra Poláková

Kontaktní email: petra.polakova@ikem.cz

LÉKAŘ/KA NA HEMATOLOGICKO-TRANSFUZNÍM ODDĚLENÍ

Hematologicko-transfuzní oddělení přijme do svého týmu lékaře/lékařku na plný nebo zkrácený úvazek. Dejte nám o sobě vědět!

Co bude Vaší každodenní radostí?

Budete se zabývat transfuzní problematikou a to zejména léčebnými a dárcovskými aferézami. Dále Vás čeká možnost zapojit se do problematiky klinického oddělení a podílet se na řešení výzkumných aktivit a grantů a v neposlední řadě budete vykonávat přednáškovou a publikační činnost.

Co si získá Vaše srdce?

• Jednosměnný provoz s možností směn navíc
  • Odborně zdatný tým pracovníků a nejmodernější vybavení a technika
  • Zázemí prestižního výzkumného pracoviště s prací bez stresové zátěže