Skip to main content

Lékař/ka hematologického oddělení

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s.

Popis zaměstnavatele:

Jsme všeobecnou nemocnicí s rozsáhlým lůžkovým a ambulantním zázemím, poskytující nejen základní, ale také specializovanou zdravotní péči pro spádovou oblast až 300 000 pacientů. Disponujeme moderním vybavením a nejnovější zdravotnickou technikou včetně magnetické rezonance. Jsme akreditováni pro specializované vzdělávání lékařů v předatestační přípravě, podporujeme profesní i osobní růst všech pracovníků, sami pořádáme odborné semináře, klademe důraz na týmovou spolupráci a dodržování etických norem.

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Neuvedeno

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Šumperk

Odměna:

Termín uzávěrky: 31. 10. 2023

Zveřejněno: 9. 6. 2023

Kontakty

Kontaktní osoba: Ing. Mgr. Renata Vaverková

Kontaktní telefon: +420 607 925 724

Kontaktní email: jana.gajdosova@nemocnicesumperk.cz

Další kontakt: personalni@nemocnicesumperk.cz

Do týmu hematologicko-transfúzního oddělení hledáme zkušenou lékařku/lékaře, případně lékařku/lékaře v přípravě na specializaci v oboru hematologie a transfúzního lékařství, kteří chtějí získat zkušenosti a dále se rozvíjet pod odborným dohledem zkušené primářky.

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecného lékařství v souladu se zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění;
  • specializace v oboru hematologie a transfuzní lékařství případně krátce před dokončením specializačního vzdělávání;
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Co Vás čeká:

  • práce v hematologické ambulanci, která provádí odborná hematologická vyšetření pacientů spádové oblasti a ambulantní léčbu hematologicky nemocných; ambulance zajišťuje ambulantní léčbu anemií, leukemií, poruch krevní srážlivosti a konsiliární hematologická vyšetření pro lůžková zařízení Nemocnice Šumperk;
  • provoz hematologické a koagulační poradny – lékař s hematologickou erudicí také realizuje konsiliární činnost ve svém oboru v rámci nemocnice.

Co nabízíme:

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo vyplňte žádost na: https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/lekarka-lekar-hematologickeho-oddeleni/.

TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!