Koordinátor/ka péče v Domácím hospici

Zaměstnavatel: Oblastní charita Polička

Oblastní charita Polička poskytuje komplexní síť zdravotních a sociálních služeb na Poličsku a Svitavsku. Podporujeme:- lidi s duševním onemocněním (Centrum duševního zdraví Svitavy, Otevřené dveře)- lidi s mentálním a kombinovaným handicapem (Denní stacionář, AC dílny)- rodiny s dětmi v krizových situacích (Šance pro rodinu - soc. aktivizační služba)- seniory, lidi po úrazech (Domácí zdravotní péče)- děti a jejich rodiny, které ztratí blízkého (most - poradna pro pozůstalé)- děti i dospělé v posledních chvílích života (Domácí hospic, Ambulance paliativní medicíny) Své zaměstnance podporujeme v dalším vzdělávání.

Kategorie: Zdravotnictví

Počet hodin za týden: 40

Místo výkonu práce: Polička a okolí (okres Svitavy)

Odměna: 40000-43000 Kč/měsíc/1úvazek

Termín uzávěrky: 15. 5. 2024

Zveřejněno: 15. 4. 2024

Kontaktní osoba: Lenka Flídrová

Kontaktní email: info@pol.hk.caritas.cz

Další kontakt: Jana Dobrovolná, jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz, 731 598 763

Koordinátor/ka péče do Domácího hospice sv. Michaela

Co Vás čeká:

• Spolupráce s vedoucím lékařem, zástup vedení hospice a spolupráce s vedením OCHP
  • Příjem žádostí a koordinace týmu přímé péče
  • Spolupráce s kodérkou domácího hospice
  • Spolupráce na rozvoji a zajištění kvality služeb domácího hospice a ambulance paliativní medicíny
  • Účast na PR a FR aktivitách

Co Vám nabízíme:

• Práci na plný úvazek
  • Nástup od 1. 9. 2024 (možno i dříve)
  • Mzdu: 40 000 Kč – 43 000 Kč
  • Pracovní místo: Polička + práce v terénu na území okresu Svitavy
  • Práci v jednosměnném provozu od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou
  • Podporu dalšího vzdělávání, seberozvoje a supervize
  • Benefity: mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy a školení, bonusy/prémie, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays

Co požadujeme:

• Min. VŠ vzdělání humanitního směru se zaměřením na zdravotní a sociální problematiku: zdravotně-sociální pracovník, zdravotní sestra, sociální pracovník
  • Orientaci v paliativní péči
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řízení
  • Výhodou: zkušenosti s paliativní péčí

Pokud máte o nabízenou pozici zájem, pošlete své CV (včetně kopie dokladů o dosaženém vzdělání) a motivační dopis na email: jana.dobrovolna@pol.hk.caritas.cz do 15. května 2024. Předpokládaný termín výběrového řízení je 28. května 2024.

Odborné informace Vám poskytne vedoucí Domácího hospice sv. Michaela:
Mgr. Jitka Kosíková, tel. 731 598 819

Více o Domácím hospici: https://policka.charita.cz/jak-pomahame/domaci-hospic-sv-michaela/