Koordinátor/ka klinických studií na Klinice nefrologie

Zaměstnavatel: Institut klinické a experimentální medicíny

Institut klinické a experimentální medicíny(IKEM) je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Zaměřuje se na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky.IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří. Z počtu více než 1900 pracovníků je u nás zaměstnáno přes 300 lékařů a 600 všeobecných sester. Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče.Naším smyslem je pomáhat každému jednotlivému pacientovi, hledat nejúčinnější způsoby prevence chorob, snižovat nemocnost, invaliditu a úmrtnost, zvyšovat kvalitu let života, které jsme přidali a zobecňovat poznatky z klinické praxe ve prospěch lékařské vědy.Posouváme medicínu kupředu, buďte u toho s námi!

Kategorie: Zdravotnictví

Místo výkonu práce: IKEM, Praha

Termín uzávěrky: 30. 3. 2023

Zveřejněno: 7. 2. 2023

Kontaktní osoba: Petra Fořtová

Kontaktní telefon: 236 051 111

Kontaktní email: ruzm@ikem.cz

Další kontakt: petra.fortova@ikem.cz

Koordinátor/ka klinických studií na Klinice nefrologie

Koho hledáme?

Klinické studie jsou Vaší vášní a chcete naplno zužitkovat své organizační a komunikační schopnosti? Staňte se posilou našeho profesionálního týmu.

Co bude Vaším posláním?

Budete organizovat a vést projekty klinických studií na Klinice nefrologie a zajišťovat administrativní úkony spojené s protokolem daného projektu. Čeká Vás práce v jednosměnném režimu s občasnou pohotovostí na telefonu.

Co si získá Vaše srdce?

• Práce v superspecializovaném zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi.
  • Adaptační proces, kterým Vás po celou dobu zkušební doby provedou kvalitní školitelé.
  • Podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.
  • Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok.
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna.
  • Ubytování pro mimopražské uchazeče.
  • Výhodné stravování přímo v IKEM.
  • Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb.
  • Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM.

Co od Vás budeme potřebovat?

• VŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra.
  • Výborné komunikační schopnosti, asertivní chování, trpělivost, spolehlivost.

Kontakt:

Petra Fořtová, petra.fortova@ikem.cz