Skip to main content

Koncipient/koncipientka ve Frank Bold Advokáti

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Society, z. s.

Popis zaměstnavatele:

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě na evropské úrovni prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.Více o nás najdeš na Cocuma.cz/frank-bold

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Právní služby

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Brno, Praha, Ostrava

Odměna: 27 000 - 41 000

Termín uzávěrky: 28. 10. 2022

Zveřejněno: 24. 2. 2022

Kontakty

Kontaktní osoba: Diana Huslíková

Kontaktní telefon: +420 734 574 492

Kontaktní email: zamestnani@frankbold.org

Další kontakt:

Koncipient/koncipientka ve Frank Bold Advokáti

Rozšiřujeme všechny naše týmy a hledáme skvělé právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla dopad. Pomáháme lidem, firmám a institucím dělat dobrá rozhodnutí. Dlouhodobě spojujeme právní služby s veřejně prospěšnými projekty. Pojď do toho s námi – přidej se do advokátního týmu Frank Bold.

 

Koho uvítáme v našem týmu?

  • Máš za sebou alespoň 1 rok relevantní praxe během studia.
  • Dokážeš připravit výbornou právní argumentaci, chceš jednat s klienty i protistranou, hájit případy u soudu, umíš přesvědčit.
  • Chceš na sobě pracovat, expertně růst a pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci.

Hledáme koncipientské posily do všech našich advokátních týmů. Ať už tíhneš k soukromému nebo veřejnému právu nebo tě láká dozvědět se víc o energetickém právu, společně najdeme to nejlepší uplatnění pro tvůj potenciál a prostor pro další růst.

 

Co se můžeš ve Frank Bold naučit?

Psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články. Jednat s klienty, dobře je zastupovat a pomáhat jim ke konstruktivním řešením. Profesionálně komunikovat – vystupovat v médiích nebo školit a přednášet (na webinářích, konferencích i týmových poradách). Mentorovat a vést stážisty a časem juniorní kolegy.

Oceňujeme skvělou práci a chceme, aby naši členové týmu dlouhodobě expertně rostli. Stojíme o dlouhodobou spolupráci, takže když nám to společně půjde, budeme s tebou rádi počítat i po složení advokátních zkoušek.

 

Podívej se, co děláme a do čeho se u nás můžeš pustit …

Máme široký záběr, věnujeme se případům našich klientů napříč právním řádem a oblastmi práva (pouze s trestním právem se u nás setkáš jen okrajově). Například …

  • Stáli jsme u zrodu řady inovativních projektů a pomáhali ve všech fázích jejich životního cyklu – od nápadu, přes uvedení na trh, až po vstup investora. Pomohli jsme na svět první české virtuální elektrárně se zelenou elektřinou, vytvořili jsme právní modely pro první projekty carsharingu a bikesharingu v ČR. Významně se věnujeme tzv. developerským smlouvám, které uzavírají města a developeři při budoucí výstavbě, stáli jsme u zrodu mnoha zásad a metodik spolupráce těch největších i menších měst s investory, které jsou předpokladem takových smluv.
  • Pomohli jsme úspěšným akvizicím řady velkých projektů v oblasti obnovitelných zdrojů. Stáli jsme u vzniku prvního kolektivního systému pro recyklaci solárních panelů, založeného provozovateli fotovoltaických elektráren. Vymýšlíme provozní modely městských solárních elektráren, zasmluvňujeme lokální distribuční soustavy a věnujeme se komunitní energetice.
  • S úspěchy hájíme jednotlivce, firmy i komunity před zásahy státních orgánů. U Nejvyššího správního soudu, který přezkoumává úřední postupy, jsme byli už víc než dvěstěkrát. Jsme nejúspěšnější českou advokátní kanceláří na přezkumy nezákonností v územních plánech. Řadu sporů se nám daří ukončit mimosoudní dohodou a ušetřit tak klientům čas i peníze.

 

Kdo jsme a co děláme?

V našich advokátních týmech rádi pracujeme na tom, co nás baví a dává nám smysl. Dáváme si ambiciózní cíle a když se do něčeho pustíme, jen tak to nevzdáme. Chceme našim klientům přinášet konstruktivní a užitečná řešení. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda. 

Přečti si víc na budfrankbold.cz a budfrankbold.cz/blog.

 

Najdeš u nás taky ….

  • Skvělý tým, silný etický kodex, přátelské prostředí, flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova,
  • Nástupní mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení 27.000 – 41.000 Kč, odměny za skvělý výkon a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování, Cafeterii, 5 týdnu dovolené nebo třeba dog friendly office,
  • Pracovní místo v Praze, Brně nebo Ostravě.

 

Je to ta správná příležitost pro tebe? Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis. Ozveme se ti zpět.