Koncipient / koncipientka ve Frank Bold Advokáti

Termín uzávěrky: 30. 8. 2024

Zveřejněno: 7. 2. 2024

Kontaktní osoba: Pavla Sedláčková

Posilujeme náš tým zaměřený na stavební právo, územní plánování a právo životního prostředí. Do Brna hledáme skvělé právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla pozitivní dopad. Nastartuj svou kariéru smysluplně v advokátním týmu Frank Bold.

Co se můžeš ve Frank Bold Advokáti naučit?

• Psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články.
  • Jednat s klienty, dobře je zastupovat a pomáhat jim ke konstruktivním a dobrým řešením.
  • Profesionálně komunikovat – školit a přednášet (na webinářích, konferencích i týmových poradách) nebo třeba vystupovat v médiích.
  • Mentorovat a vést stážisty a časem juniorní kolegy.

Jsi to ty, koho uvítáme v našem týmu?

Psát férové smlouvy, neprůstřelné žaloby, vyvážené analýzy a srozumitelné články. Jednat s klienty, dobře je zastupovat a pomáhat jim ke konstruktivním a dobrým řešením. Profesionálně komunikovat – školit a přednášet (na webinářích, konferencích i týmových poradách) nebo třeba vystupovat v médiích. Mentorovat a vést stážisty a časem juniorní kolegy.

Najdeš u nás dále:

• Pracovní místo v centru Brna, v Otevřené zahradě.
  • Smysluplnou práci na ambiciózních případech a projektech, silný etický kodex.
  • Tým, který táhne za jeden provaz a jde mu o výsledek. Očekáváme plné nasazení každého v týmu. Přesčasy ale u nás nejsou standardem. Máme flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova.
  • Nástupní mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení 32.000 – 41.000 Kč, odměny za skvělý výkon a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování, Cafeterii, 5 týdnu dovolené nebo třeba dog friendly office.

Oceňujeme skvělou práci a chceme, aby naši členové týmu dlouhodobě expertně rostli. Stojíme o dlouhodobou spolupráci, takže když nám to společně půjde, budeme s tebou rádi počítat i po složení advokátních zkoušek.

Je to ta správná příležitost pro tebe? Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis. Ozveme se ti do týdne zpět.

Zajímají tě konkrétní příklady práce, do které se můžeš zapojit?

Přečti si více o práci našich advokátů na našem blogu. O agendě konkrétního týmu, který posilujeme, se víc dočteš v článku s Václavem Dudou, Jiřím Nezhybou nebo Janem Slezákem.

Těšíme se na tvoji přihlášku.