Koncipient / koncipientka ve Frank Bold Advokáti

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Society, z. s.

Popis zaměstnavatele:

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě na evropské úrovni prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.Více o nás najdeš na Cocuma.cz/frank-bold

Parametry

Kategorie: Právní služby

Místo výkonu práce: Praha, Brno, Ostrava

Typ úvazku: Práce na HPP

Odměna: 24500 - 38000

Termín uzávěrky: 7. 9. 2020

Kontakty

Kontaktní osoba: Hana Strnadová

Kontaktní telefon: +420 734 574 492

Kontaktní email: zamestnani@frankbold.org

Další kontakt:

Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům užitečnými a smysluplnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je územní plánování, udržitelné stavitelství, čistá energetika? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr. 

 

Čemu se u nás můžeš věnovat?

Budeš pomáhat developerům umisťovat plánované záměry férově, odpovědně a s respektem k danému území nebo obcím lépe připravovat kvalitní územní plány. Můžeš přispět k podpoře obnovitelných zdrojů energie a pomáhat klientům zkvalitňovat realizaci veřejných zakázek. Budeš řešit otázky ochrany životního prostředí, zapojíš se do komplexní právní podpory obcí nebo do přípravy návrhů změn legislativy. 

 

Tato práce je právě pro tebe, když …

  • Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. K tomu ti pomáhá tvůj drive, schopnost vytrvat a napřít síly, kam je třeba. Když se do něčeho pustíš, jen tak to nevzdáš.
  • Chceš práci, která ti dává smysl – mít dopad, přispět ke konstruktivním řešením, být užitečný/á, zlepšovat, přinášet nové úhly pohledu i odvážná řešení.
  • Baví tě jednat s klienty i protistranou, hájit případy u soudu, prezentovat, vyjednávat, přesvědčit.
  • Najdeš v každém případu to podstatné, navrhneš účinnou strategii a pak s chutí sestavíš doporučení pro klienta nebo neprůstřelnou argumentaci pro soud, práce s informacemi je pro tebe hračkou.

Pokud ses s agendou veřejného práva zatím setkal/a jen okrajově, nevadí. Jestli tě tato oblast láká a jsi připravený/á se učit a rychle se v ní zorientovat, určitě se nám ozvi.

 

Najdeš u nás taky …

  • Místo v naší kanceláři v Praze, Brně nebo Ostravě.
  • Práci v organizaci se silným etickým kodexem a pozitivním společenským dopadem.
  • Týmově nastavené pracovní prostředí, kombinaci svobody a osobní odpovědnosti, skvělé a zkušené kolegy, příležitost se potkat se zajímavými projekty a prostor k růstu.
  • Měsíční mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení 24.500 – 38.000, systém odměn a podíl na úspěchu kanceláře.

 

Je to ta správná příležitost pro tebe? Zodpověz nám pár dotazů, nahraj svoje CV prostřednictvím formuláře na našich stránkách a my se ti ozveme zpět.

Uzávěrka přihlášek je 7. 9. 2020. Navazovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 16. 9. 2020 v Brně.

 

KONTAKT

Kariérní centrum Univerzity Palackého v Olomouci

Biskupské nám 1 Olomouc zobrazit na mapě

+420 585 631 054

kariernicentrum@upol.cz

Korespondenční adresa:
Křížkovského 8, Olomouc, 771 47


administrace

Provozní doba

Po: 8:00 – 12:00,13:00 – 15:00
Út: 8:00 – 12:00
St: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Čt: 8:00 – 12:00
Pá: Zavřeno

Konzultace a koučink na základě předchozí dohody


Podpořili nás