Junior Projektový Manažer (Construction & Real Estate)

Zaměstnavatel: Drees Sommer SE

No matter whether construction or project management, properties, processes, or engineering – for our clients, it is the overall solution that counts. At Drees & Sommer we always strive to create measurable added value, so we ensure that construction projects are handled more efficiently, properties are operated more economically, and energy costs are reduced by applying innovative concepts.We are a German company with almost 4000 employees within Europe and we are currently buidling up our new subsidiary in Prague/ Czech Republic. Here we can give you the freedom for creativity and a place where your ideas can become something big. Your first project of a well-known international client from the automotive sector is waiting for you in Sokolov!

Kategorie: Stavebnictví a reality

Místo výkonu práce: Drees & Sommer Czech Republic Karla Engliše 3201/6 150 00 Praha 5 Prague

Termín uzávěrky: 10. 9. 2022

Zveřejněno: 18. 8. 2022

Kontaktní osoba: Cornelia Mühlegger

Kontaktní telefon: +420725225556

Kontaktní email: cornelia.muehlegger@dreso.com

Zajímají vás špičkové moderní budovy a portfolia nemovitostí? Nás ano a usilujeme o to, abychom tvořili změny ve světě nemovitostí, nikoliv na ně pouze reagovali!

Drees & Sommer je předním partnerem pro plánování, projektování a výstavbu stavebních a realitních projektů. Více než 4 500 zaměstnanců ve 51 zemích vyvíjí řešení, která jsou udržitelná, ekologická, ekonomická, digitální a zaměřená na potřeby našich globálních klientů.

Expandujeme na mezinárodní úrovni a zveme vás, abyste s námi sdíleli nápady a slavili úspěch.

Your tasks

• Podporovat komplexní řízení určených projektů. První úkol bude pro globálního klienta v automobilovém průmyslu.
  • Úzce spolupracovat s projektovými manažery a zajistit, aby realizace projektu byla v souladu s požadavky zákazníka, pokud jde o časový harmonogram, rozpočet, design a kvalitu.
  • Zajistit pravidelnou evidenci a údržbu projektové dokumentace.
  • Pravidelně spolupracovat se zákazníkem na koordinaci úkolů souvisejících s projektem.

Your profile

• Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, průmyslové inženýrství, architektura, správa nemovitostí nebo podobném.
  • Ideálně dva a více let praxe v oblasti řízení projektů v oblasti stavebnictví, relevantní praxe bude vítána.
  • Analytické myšlení a dobré organizační schopnosti.
  • Týmový hráč, který se snaží najít nejlepší řešení pro projektovou práci.
  • Plynulá čeština a angličtina. Němčina by byla výhodou.

We offer

• Mezinárodní prostředí
  • Drees & Sommer Academy pro školení a rozvoj
  • Příležitost podílet se na globálních projektech