Skip to main content

iOS vývojář

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: beecode – app&web development studio

Popis zaměstnavatele:

Jsme mladý tým vývojářů s několikaletými zkušenostmi v oblasti mobilního a webového vývoje. Pomáháme převést myšlenky do digitálního světa a navrhneme komplexní produkt, který uživatelům usnadňuje každodenní život. Je nám blízký moderní design, kreativní přístup a technologické výzvy, ale rádi přijdeme s řešením i pro konzervativnější klienty. Mimo jiné vyvíjíme UPlikaci pro Univerzitu Palackého :)

Parametry

Typ: Práce na ŽL

Kategorie: IT

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Ztracená 269/36, Olomouc + home office

Odměna:

Termín uzávěrky: 30. 11. 2021

Zveřejněno: 2. 11. 2021

Kontakty

Kontaktní osoba: Lukáš Novák

Kontaktní telefon: +420776383536

Kontaktní email: info@beecode.io

Další kontakt:

V beecode – app&web development studio hledáme iOS vývojáře do týmu vývoje produktu Unizone, aplikace pro studenty českých vysokých škol. Jedním ze zákazníků tohoto produktu je i Univerzita Palackého v Olomouci, která využívá Unizone pod názvem „UPlikace“. UPlikaci využívá cca 19.000 studentů, jde tedy o aplikaci, která je v Olomouci vidět. Mezi další zákazníky patří Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích nebo Technická univerzita v Liberci.

Rádi vytváříme aplikaci pro lidi, nikoliv pro firmy. Důležité pro nás je aby naše aplikace uživatelé rádi používali. Zaujal tě tento produkt? Podílel by ses rád na dalším vývoji? Ozvi se nám, možná něco vymyslíme! Těšíme se na tebe! 🙂 Lukáš