investiční referent/ka se zaměřením na investiční a veletržní aktivity

Zaměstnavatel: Jihomoravský kraj

JSME moderní, otevřený a profesionální úřad - staňte se součástí velkého zaměstnavatele! Naše práce je: SMYSLUPLNÁ - děláme něco pro lidi, kteří v našem kraji žijí, snad ve všech oblastech, které vás napadnou; ROZVÍJEJÍCÍ - můžete se hodně naučit a my Vás podpoříme v dalším vzdělávání; TÝMOVÁ - můžete se stát součástí mnoha týmů, formálních i neformálních; STABILNÍ - u nás najdete stabilní zaměstnání v přátelském pracovním prostředíSamozřejmostí je rovný přístup, slaďování pracovního a rodinného života.

Kategorie: Administrativa

Odměna: od 22.980,- Kč do 33.790,- Kč dle délky praxe (možnost osobního ohodnocení a odměn

Termín uzávěrky: 14. 6. 2022

Zveřejněno: 9. 6. 2022

Kontaktní osoba: Ing. Miloš Pydych

Kontaktní email: kucerova.martina@kr-jihomoravsky.cz

Další kontakt: Martina Kučerová

Krajský úřad Jihomoravského kraje

hledá vhodného kandidáta/kandidátku na obsazení místa

investičního referenta/referentky se zaměřením na investiční a veletržní aktivity, oddělení rozvojových programů odboru regionálního rozvoje

pracovní poměr na dobu určitou – zástup za rodičovskou dovolenou, nejdéle do 17.03.2023

Místo výkonu práce:         Žerotínovo náměstí 3, BRNO

Platové podmínky:            se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 11 (dle délky praxe + možnost osobního ohodnocení).

Termín nástupu:                 od 01.07.2022, případně dle dohody

Charakteristika vykonávané práce:

referent/ka koordinuje činnosti související s realizací investičních akcí financovaných z fondů EU nebo národních dotačních titulů, administruje realizované projekty dle dotačních pravidel nebo pravidel dotační výzvy, provádí kontrolou administrace projektů, čerpání finančních zdrojů a zpracovává závěrečné vyhodnocení poskytnutých dotací; zabezpečuje činnosti související s přípravou dokumentace investičních akcí včetně přípravy žádostí o dotace, monitorovacích zpráv nebo zpráv o udržitelnosti a spolupracuje na přípravě žádostí o platby v rámci vyhlášených dotačních programů; doporučuje mezinárodní dotační programy, dotační programy ze Strukturálních fondů EU a dalších včetně národních dotačních titulů pro realizaci investičních projektů Jihomoravského kraje zejména ve vztahu k podmínkám pro poskytnutí dotace.

referent/ka koordinuje činnosti související s přípravou a účastní Jihomoravského kraje na veletrzích zejména zaměřených na investiční příležitosti nebo propagaci a popularizaci vědy a výzkumu, spolupracuje na přípravě návrhu prezentace JMK a osobně koordinuje činnosti v průběhu veletrhu.

Kontaktní pracovník:

Ing. Miloš Pydych vedoucí oddělení rozvojových programů odboru regionálního rozvoje, tel. 54165 1333; e-mail: pydych.milos@jmk.cz

Petra Skokanová Abrhámová oddělení personální odboru kancelář ředitele, tel. 541 651 224.

Požadujeme:

• potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
  • studijní obor: nejlépe regionální rozvoj, pozemní stavby, veřejná ekonomika, veřejné finance, evropské právo
  • znalosti oboru: problematika marketingu a komunikace, zpracování a realizace neinvestičních projektů, projektové řízení, veřejné rozpočty
  • praxe: vítána účast při přípravě, poradenství, realizaci projektů spolufinancovaných z finančních zdrojů EU, realizaci marketingových, prezentačních a komunikačních akcí
  • požadována znalost AJ, vítána znalost NJ
  • rutinní splnění podmínek stanovených § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů
  • další požadavky:
  • dovednost pracovat na PC (Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Outlook, Internet),
  • tvůrčí pracovní schopnosti, flexibilita, kreativita,
  • znalosti o regionu (Jihomoravský kraj),
  • výborný písemný a slovní projev,
  • analytické myšlení,
  • schopnost týmové práce,
  • ochota se dále vzdělávat,
  • samostatnost, odpovědnost,
  • umění jednat s lidmi (komunikační dovednosti),
  • požadováno řidičské oprávnění skupiny B.

• týmovou spolupráci a odbornou podporu ze strany kolegů
  • osobní přístup mentora během zkušební doby, kvalifikované uvedení do problematiky
  • stabilní zaměstnání ve veřejné správě na dobu neurčitou,
  • 5 týdnů dovolené, 3 plně hrazené sick days,
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefits Card,
  • zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení,
  • firemní mateřskou školku,
  • jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání, účast na odborných konferencích,
  • stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv.

Strukturovaný profesním životopis, s označením obsazované pozice, zašlete na e-mailovou adresu: kariera@jmk.cz nejpozději do 14.06.2022, nebo předejte v uvedeném termínu prostřednictvím podatelny na adrese: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnuté osobní údaje bude správce (Jihomoravský kraj, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno, IČO: 70888337) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (dále jen „obecné nařízení“) pro účely výběrového řízení. Právním základem pro toto zpracování je nezbytnost pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost subjektu údajů. Údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a u správce budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Subjekt údajů má v čl. 15 – čl. 21 obecného nařízení garantována svá práva, která může uplatňovat u správce. Subjekt údajů má také právo podat stížnost u dozorového orgánu.