Skip to main content

Frank Bold HR: Personalistika a podpora týmu

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Society, z. s.

Popis zaměstnavatele:

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě na evropské úrovni prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.Více o nás najdeš na Cocuma.cz/frank-bold

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Lidské zdroje

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Brno

Odměna:

Termín uzávěrky: 17. 10. 2021

Zveřejněno: 1. 10. 2021

Kontakty

Kontaktní osoba: Anna Veselá

Kontaktní telefon: +420 734 574 492

Kontaktní email: zamestnani@frankbold.org

Další kontakt:

Záleží ti na lidech v týmu, vždy hledáš řešení a co převezmeš, to dotáhneš do konce? Přidej se do týmu Franka Bolda!

 

Ve Frankovi budeš ta/ten, kdo …

 

 • Vítá nováčky do týmu – seznamuje je s týmem a provádí je vším, co potřebují na startu vědět: kdo jsme, jaké jsou naše hodnoty, co od nich čekáme, co můžou čekat oni, jaká je naše firemní kultura. A taky zajišťuje celý proces onboardingu.
 • Ve spolupráci s našimi stážistkami připravuje pracovní smlouvy, dodatky, mzdové výměry či dohody a dohlíží na to, že je vše správně – vytvořeno, podepsáno, naskenováno i zarchivováno.
 • Dokáže kolegům poradit anebo najít toho, kdo jim pomůže. Ať už si neví rady s tím, kolik jim zbývá dovolené, jak je to s odchodem na mateřskou nebo kde najdou kontakty na kolegy.
 • Je spojkou mezi HR a finančním týmem, udržuje aktuální a předává jim všechny informace o úvazcích, mzdách, odměnách a změnách (a někdy je to docela dost čísel).
 • Orientuje v systému našich benefitů – kolegům v týmu vysvětlí, poradí, zajistí.
 • Pomáhá stážistkám se zveřejňováním inzerátů a propagací, dohlíží nad běžícími výběrovými řízeními a pomáhá s nimi.
 • Komunikuje s HR dodavateli, jako jsou provozovatelé inzertních portálů, headhuntingové agentury nebo poskytovatel našeho benefitního systému.
 • A taky třeba pomáhá se zajištěním vzdělávání pro kolegy, s organizováním společných porad a interní komunikací ve Frankovi. Podle tvého zájmu a příležitostí tu může přibýt i něco dalšího.

 

Jaké to u nás je …

Věci se u nás někdy rychle mění. S růstem a vývojem organizace se i naše agenda vyvíjí, objevují se potřeby i problémy, na které musíme reagovat, nečekané situace, které je náhle třeba vyřešit, nové dovednosti a know-how, které je třeba získat. Dáváme si smělé cíle, hledáme inovace, pouštíme se do nových vod. Může tě potkat ledacos a je to často o velkém nasazení a přesvědčení, že když chceme, tak cestu najdeme.

 

Podívej se, co je pro nás ve Frankovi důležité

 

Tato práce je právě pro tebe když …

 • Máš rád/a komunikaci s lidmi i práci s tabulkami a dokumenty.
 • Baví tě držet si přehled o běžících procesech, dokumentech, domlouvaných schůzkách a pohlídat, že se na nic a na nikoho nezapomene.
 • Máš radost, když můžeš někomu poradit nebo pomůžeš vyřešit problém.
 • Snadno se zorientuješ v základech pracovního práva i v různých IT nástrojích, které můžou HR práci ulehčit.
 • I když se zrovna nedaří, umíš zachovat chladnou hlavu a pozitivní přístup.
 • S lehkostí se domluvíš anglicky – potřebuješ totiž najít společnou řeč i s našimi kolegy v Bruselu a v Polsku.

 

Co u nás najdeš

 • Full-time pracovní pozici, pracovní místo v Brně v Otevřené zahradě
 • Práci v organizaci se silným etickým kodexem a pozitivním společenským dopadem, kde měníme svět právem.
 • Neformální a přátelské pracovní prostředí a tým, možnost přinášet vlastní nápady, příležitost se potkat se zajímavými projekty.
 • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, benefitní systém cafeterie nebo třeba dog-friendly office.

 

Je to místo právě pro tebe? Pomoz nám tě poznat – zodpověz nám pár dotazů na našem webu, nahraj svůj životopis. Uzávěrka přihlášek je 17. 10. 2021.

Všechny přihlášky si projdeme a zavoláme si s vybranými kandidáty. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 26. 10. 2021.