Dobrovolník na akci pro děti 17. února

Zaměstnavatel: Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s.

Sluňákov je obecně prospěšná společnost nabízející prožitky a poznání, které rozvíjejí uctivý vztah člověka k přírodě i k sobě samému. Sluňákov vznikl a rozvíjel se zejména díky podpoře Statutárního města Olomouce od roku 1992. Dnes nabízí své aktivity pro školy, učitele, rodiny s dětmi a další širokou veřejnost v moderním nízkoenergetickém domu na okraji Chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví v Horce nad Moravou. Dům obklopuje unikátní přírodní umělecká galerie s názvem Dům přírody Litovelského Pomoraví, kde mohou návštěvníci i účastníci programů prožívat nevšední zážitky setkání s lužní krajinou.Při našich činnostech spolupracujeme také s dobrovolníky, kteří nám pomáhají zejména s organizováním víkendových akcí pro rodiče s dětmi a veřejnost. Jejich pomoc je pro konání těchto akcí stěžejní a byť preferujeme dlouhodobou spolupráci, velice oceníme také jednorázovou výpomoc.

Typ: Dobrovolnická příležitost

Kategorie: Děti a mládež

Počet hodin za týden: 6

Místo výkonu práce: Horka nad Moravou

Termín uzávěrky: 12. 2. 2024

Zveřejněno: 18. 1. 2024

Vhodné pro středoškoláky? Ano

Pokud máte zájem o tuto nabídku, kontaktujte nás

Jméno a příjmení*

Telefon*

Hledáme dobrovolníky na pomoc při organizování dne pro rodiče s dětmi s názvem Cesta do říše hmyzu, který pořádáme na Sluňákově 17.2. od 10 do 16 hodin. https://www.facebook.com/events/360329153381581/?ref=newsfeed

Náplní činnosti bude zejména pomoc při obsluze venkovních hravých stanovišť, ale je možné se také zapojit jako výpomoc v kuchyni.

Pokud tedy rád/a pracuješ s dětmi a máš chuť nahlédnout do zákulisí pořádání akce pro rodiče s dětmi, ozvi se nám.