Brigáda pro perspektivního studenta/ studentku práva v Uherském Hradišti

Zaměstnavatel: EUREGNIA, s.r.o.

Jsme zavedená společnost specializující se na služby poskytované pro oblast účetnictví, daní, ekonomického poradenství a digitalizace dokumentů. Vyjmenované služby poskytujeme již od roku 2005. V současné době pracujeme pro více jak 100 společností z České republiky, Německa, Rakouska a Slovenska.

Typ: Stáž

Kategorie: Právní služby

Počet hodin za týden: 5

Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Termín uzávěrky: 30. 6. 2024

Zveřejněno: 21. 2. 2024

Kontaktní osoba: Kateřina Kotačková

Kontaktní email: kotackova@euregnia.cz

Další kontakt: personalni@euregnia.cz

Časová flexibilita: 5 hodin týdně

Lokace: Uherské Hradiště (možnost práce i online)

Co tě čeká:

Spolupráce na právních projektech – získáš přímý náhled do různých oblastí práva, včetně daní, účetnictví a dotací.

Vyhledávání právních předpisů a materiálů – tvoje schopnost rychle a efektivně pracovat s právními dokumenty bude klíčová.

Právní výzkum a analýza – budeš se podílet na zkoumání a interpretaci právních otázek spojených s naší poradenskou činností.

Co bys měl/a mít:

• Studium právního oboru: základ v oblasti právních principů a metodiky, který ti umožňuje porozumět komplexnosti právních procesů.
  • Zájem o praktickou aplikaci právní teorie s důrazem na pracovní právo, obchodní právo a daňové právo. Nejenže si přeješ rozvíjet své praktické dovednosti a získat hlubší vhled do fungování právního systému, ale také máš specifický zájem o oblasti pracovního, obchodního a daňového práva, což jsou klíčové oblasti pro naši praxi.
  • Preciznost a pečlivost: Jsi schopen/na detailně prozkoumat a analyzovat právní texty a dokumenty s vysokou mírou přesnosti, což je nezbytné pro úspěch v našem oboru.
  • (Bonus) Zkušenosti s online prací: Pokud máš zkušenosti s práci na dálku, považujeme to za velkou výhodu. Dnešní právní praxe čím dál více zahrnuje digitální nástroje a platformy, a tvá schopnost efektivně využívat tyto technologie je pro nás přínosem.

Tato pozice je ideální pro kandidáty s hlubokým zájmem o dynamické oblasti práva, kteří hledají možnost uplatnit a rozšířit své znalosti v praxi. Pokud máš zápal pro právo a touhu se učit a růst v stimulujícím a podporujícím prostředí, rádi tě uvítáme v našem týmu.

Co ti nabízíme:

Možnost zapojit se do reálných právních projektů a získat konkrétní zkušenosti.

Praktický pohled do právní praxe pod vedením našeho zkušeného právníka.

Flexibilní pracovní dobu, kterou si můžeš přizpůsobit svému rozvrhu.

Šance pracovat i online, pokud to vyhovuje tobě i nám.

Přidej se k nám a získej cenné zkušenosti v oblasti práva!

Zajímá tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis na adresu personalni@euregnia.cz a pár řádek o tom, proč by ses chtěl/a přidat k našemu týmu a mít u nás stáž.

Těšíme se na tvou vášeň pro právo a nadšení pro práci na reálných projektech!