Skip to main content

Advokát/ka: soukromé a veřejné právo, energetika

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Society, z. s.

Popis zaměstnavatele:

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě na evropské úrovni prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.Více o nás najdeš na Cocuma.cz/frank-bold

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Právní služby

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Praha, Brno, Ostrava

Odměna: 50 000 - 75 000 Kč

Termín uzávěrky: 1. 1. 1970

Zveřejněno: 7. 9. 2021

Kontakty

Kontaktní osoba: Pavla Sedláčková

Kontaktní telefon: +420 734 574 492

Kontaktní email: zamestnani@frankbold.org

Další kontakt:

Baví tě advokacie a chceš pomáhat klientům užitečnými a smysluplnými službami? Láká tě pracovat v týmu lidí, kteří chtějí právem měnit svět? Zajímají tě témata, jako je obnovitelná energie, i když v nich nutně nemáš praxi? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti a dej svojí práci nový směr.

Tato práce je právě pro tebe, když …

 • Baví tě právo a chceš pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci.
 • Chceš práci, která ti dává smysl – mít dopad, přispět ke konstruktivním řešením, být užitečný/á, zlepšovat, přinášet nové úhly pohledu i odvážná řešení.
 • Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a dokážeš vždy najít cestu, jak jich dosáhnout. Když se do něčeho pustíš, jen tak to nevzdáš.
 • Chceš na sobě pracovat a expertně růst, ochotně se pouštíš i do neprobádaných vod.

Podívej se na budfrankbold.cz – zjisti, kdo jsme a na čem se u nás můžeš podílet.

Jak u nás využiješ své talenty?

 • Staneš se součástí advokátního týmu, který se zabývá zejména občanským a obchodním právem a novou energetikou (obnovitelné zdroje energie). Děláme hodně civilních sporů, věnujeme se veřejným zakázkám, účastníme se taky řízení před správními úřady i soudy. Využiješ tedy u nás zkušenosti z kterékoli z těchto oblastí.
 • Pokud ses zatím nesetkal/a přímo s energetickým právem, nevadí – v týmu budeš mít kolegy, kteří se této problematice už dlouho věnují, a pokud máš chuť jít do toho, určitě se ve všem rychle zorientuješ.
 • Podívej se, jaký má energetika potenciál v developerských projektech nebo jak může vypadat právní pomoc obci s komunitní energetikou.

Najdeš u nás taky …

 • Full-time práci v našich kancelářích v PrazeBrně nebo Ostravě.
 • Skvělý a našlápnutý tým tvořený lidmi, kteří rozumí své práci – jsme doporučovaná kancelář pro energetiku v žebříčku Právnická firma roku 2020.
 • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, i když zrovna není pandemie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
 • Základní měsíční odměnu 50.000 – 75.000 Kč na trvalou spolupráci, podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie.

Je to ta správná příležitost pro tebe? Abychom Tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis prostřednictvím formuláře na našem webu. Ozveme se ti zpět.