Advokát/ka, koncipient/ka: finanční právo, kapitálové trhy, soukromé právo

Kategorie: Právní služby

Termín uzávěrky: 1. 1. 1970

Zveřejněno: 12. 10. 2021

Kontaktní osoba: Anna Veselá

Chceš dělat komerční advokacii a přesto pomáhat dobrým věcem? Zajímáš se o problematiku financování a finančních trhů i aktuální globální příklon k udržitelným financím? Chceš na sobě pracovat, expertně růst a pro klienty vždy odvést tu nejlepší práci? Rád/a si dáváš ambiciózní cíle a hledáš nové cesty, jak jich dosáhnout? Přidej se do týmu Frank Bold Advokáti.

Koho hledáme a do čeho se u nás můžeš pustit?

Hledáme kolegu nebo kolegyni se zkušenostmi v oblasti financování, včetně regulace finančního trhu, například v oblasti dluhopisů či investování.

S ohledem na globální i evropský příklon k udržitelnému financování můžeš pomáhat podnikatelům při financování jejich udržitelných či inovativních podnikatelských aktivit. Například formou vydávání tzv. zelených dluhopisů nebo zakládáním investičních společností a fondů. To vše s pomocí dlouholetého know-how Frank Bold v oblasti udržitelnosti a aktuálního regulatorního rámce EU.

Setkáš se také se smluvním i korporátním právem. Dostaneš se i k M&A nebo řešení obchodních sporů. A nahlédneš určitě i do spousty dalších oblastí soukromého práva.

Co Tě u nás čeká? Můžeš …

• získat hluboké know-how v oblasti chystané regulace EU ve vztahu k udržitelnému financování, zeleným dluhopisům či nefinančnímu reportingu a propojovat tato nová témata se standardní právní agendou v oblasti financování či smluv,
  • vyjednávat a psát férové smlouvy, ať už pro účely financování, v rámci M&A transakcí či v řadě jiných oblastí,
  • jednat s klienty a dobře je zastupovat, ať již ve sporu či při jednání s obchodním partnerem,
  • psát vyvážené analýzy a srozumitelné články,
  • školit a přednášet (na webinářích, workshopech, konferencích i týmových poradách),
  • mentorovat a vést stážisty a juniorní kolegy.

V našich advokátních týmech rádi pracujeme na tom, co nás baví a dává nám smysl. Dáváme si ambiciózní cíle a když se do něčeho pustíme, jen tak to nevzdáme. Chceme našim klientům přinášet konstruktivní a užitečná řešení. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda.

Přečti si víc na budfrankbold.cz

Najdeš u nás taky ….

• Pracovní místo v Praze, Brně nebo Ostravě.
  • Skvělý tým tvořený lidmi, kteří mají zkušenosti a kterým opravdu záleží na kvalitě, výsledcích a dopadu jejich práce. Neformální pracovní prostředí a prostor k růstu.
  • Pokud jsi advokát/ka – základní měsíční odměnu 60.000 – 90.000 Kč na trvalou spolupráci, podíl na úspěchu kanceláře a kompenzaci dalších nákladů spojených s výkonem advokacie.
  • Pokud jsi zkušený/á koncipient/ka – měsíční mzdu 30.000 – 40.000 Kč a podíl na úspěchu kanceláře, příspěvek na stravování a benefitní systém Cafeterie.
  • Odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat částečně i z domova, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
  • Chceme, aby naši členové týmu dlouhodobě expertně rostli. Stojíme o dlouhodobou spolupráci, takže pokud jsi koncipient/ka a když nám to společně půjde, budeme s Tebou rádi počítat i po složení advokátních zkoušek.

Přidej se k nám do týmu a buď Frank Bold! Abychom Tě trochu poznali, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svůj životopis. Ozveme se ti zpět.