Administrativa dotací – tabulky a čísla

Zaměstnavatel: ZLKL, s. r. o.

Jsme ZLKL. Rodinná rostoucí firma v perspektivním oboru strojírenství. Investujeme do technologií i staveb, pyšníme se nadprůměrnými výsledky a řadíme se mezi strojírenskou špičku ČR. Získali jsme řadu ocenění, z nichž nejvíc si vážíme titulu Czech Best Managed Companies. Nabízíme smysluplné uplatnění tvého talentu. Objev ho s námi!

Typ: DPP

Kategorie: Administrativa

Místo výkonu práce: Loštice

Termín uzávěrky: 30. 6. 2022

Zveřejněno: 20. 1. 2022

Kontaktní osoba: Martina Brázdilová

Kontaktní email: martina.brazdilova@zlkl.cz

Další kontakt: Anna Nesétová

Hledáš dlouhodobou brigádu?

Baví tě pečlivá práce, u které musíš přemýšlet?

Chceš si nastartovat kariéru?

Jestli si odpovídáš 3x ANO, pak hledáme právě tebe. Vedoucí dotačních projektů k sobě hledá pravou ruku, která mu pomůže s administrativou přípravy i realizace projektů. Tvými výsledky budou správně připravené podklady pro výběrová řízení, hotová a správně zatříděná fotodokumentace, bezchybně zpracovaná data v Excelu.

Co tě čeká a co nabízíme?

• Strukturované zaučení
  • 1 až 3 dny práce v týdnu
  • Po zaučení si můžeš domluvit část práce z domu
  • Pracovní režim lze přizpůsobit školnímu období
  • Budeš pracovat pod šéfem, který má lidský přístup a zároveň velkou praxi v oblasti dotací
  • Možnost profesního růstu a spolupráci i po skončení školy

Zjisti, co v tobě je a zkus to právě u nás! Dáme ti šanci se ukázat! Pošli nám svůj životopis.